Iron Maiden w Polsce w 2020 roku
Strona główna » Nowa płyta Iron Maiden w 2020 roku?
PŁYTY

Nowa płyta Iron Maiden w 2020 roku?

Od ukazania się ostatniego albumu Iron Maiden, ‘The Book of Souls”, minęło pięć lat. Nie dziwi zatem fakt, że fani grupy zaczęli już oczekiwać nowego wydawnictwa kapeli. I być może ich czekanie zakończy się jeszcze w tym roku.

Do premiery nowego albumu Iron Maiden podobno bowiem jest bliżej aniżeli dalej!

A przynajmniej tak sądzi amerykański portal Blabbermouth. Podejrzenia te bazują na kilku pomniejszych poszlakach. Dokładniej mówiąc:

  • Producent muzyczny Kevin Shirley (który współpracuje z Maidenami od wydanego w 2000 roku “Brave New World”) jakiś czas temu wspominał na swoich social mediach, że w 2019 roku pracował w studiu w Paryżu nad “niezatytułowanym i nie aż tak sekretnym” projektem.
  • Włoski portal ‘MaidenConcerts.IT” bazując na social – mediach muzyków Iron Maiden oraz ich żon odkrył, że w zeszłym roku wszyscy członkowie grupy przebywali dokładnie w tym samym czasie w Paryżu.
  • Wspomniany wcześniej już Kevin Shirley niedawno pochwalił się zdjęciem ze studia Giullaume Tell Studios, w którym kiedyś pracował razem z zespołem nad “Brave New World” oraz “The Book of Souls”.
  • Ponadto, podczas zeszłorocznego koncertu w Oakland, wokalista grupy Bruce Dickinson zapowiedział zebranej publiczności, że “nowe piosenki Iron Maiden ujrzą światło dzienne szybciej niż myślicie”.

Co o tym sądzicie? Czy wyżej wymienione tropy rzeczywiście mogą sugerować, że jeszcze w tym roku doczekamy się nowego krążka Iron Maiden? Dajcie znać w komentarzach!

Iron Maiden wystąpią w Polsce już w lipcu tego roku

Warto przypomnieć, że już podczas tegorocznego lata Iron Maiden powrócą do Polski! Legendarna grupa wystąpi 5 lipca na warszawskim Stadionie Narodowym. Przed “Żelazną Dziewicą”, na scenie zaprezentują się jeszcze Within Temptation oraz Lord of the Lost. Bilety na koncert zakupić możecie dalej min. za pośrednictwem oficjalnego sklepu organizatora koncertu – LiveNation. Na dzień dzisiejszy ceny wejściówek wahają się od 279 złotych do 499 złotych.

Fot. Materiały promocyjne

Źródło: https://www.blabbermouth.net/news/iron-maiden-is-rumored-to-have-completed-work-on-new-studio-album/

Podobne artykuły

“Symphonized”, Anneke van Giersbergen zapowiada koncertowy album

Paweł Kurczonek

Rammstein kończy prace nad nowym albumem

Dominika Kudła

Metallica opublikuje nowy singiel “Atlas, Rise!” w Halloween

Tomasz Koza

Posłuchaj utworu z nadchodzącej płyty Crimfall

Lena Knapik

Premiera nowej płyty Vader opóźniona

Tomasz Koza

Ghost zapowiedział nowy, koncertowy album “Ceremony and Devotion”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!