PŁYTY

Nowa płyta Sons Of Apollo już niedługo!

Amerykańska super grupa Sons Of Apollo zakończyła mastering oraz miksowanie ich drugiego albumu studyjnego. Premiera już niebawem! Takimi informacjami podzielił się niedawno na swoim Twitterze perkusista oraz współzałożyciel grupy, Mike Portnoy. Były muzyk Dream Theater w opublikowanym poście oświadczył że:

Wczoraj (14.10) Derek i ja zatwierdziliśmy mastering SOA2! Album jest już oficjalnie zaakceptowany, zapieczętowany i dostarczony do wytwórni. Obecnie jestem w trasie do LA, gdzie spotkamy się ponownie w całą piątkę na sesjach zdjęciowych do nowego albumu. Więcej informacji niebawem!

Mike Portnoy

Kilka słów dodał także od siebie klawiszowiec kapeli, Derek Sherinian:

SOA2 jest już zmiksowany, zremasterowany i wysłany do wytwórni! Nie mogę się doczekać aż go usłyszycie!

Derek Sherinian

Na chwilę obecną nie podana została jeszcze żadna data premiery krążka. Bazując jednak na pogłoskach które co jakiś czas dochodziły z obozu grupy, to nowej płyty na półkach sklepowych spodziewać można się prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

To będzie drugi album studyjny w dyskografii Sons Of Apollo

Do tej pory, w kwestiach studyjnych grupa pochwalić mogła się tylko wydanym w 2017 krążkiem “Psychotic Symphony”. Kapela ma także na koncie swój debiut jeśli chodzi o koncertowe DVD. 22 września bieżącego roku na rynku zjawiło się bowiem wydawnictwo “Live with the Plovdiv Psychotic Symphony”, na którym znaleźć mogliśmy występ, który Sons of Apollo dali razem z Płowdiwską orkiestrą oraz chórem.

Planowana promocja nowego albumu Sons Of Apollo w styczniu 2020

Wtedy to bowiem, grupa wyruszy w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Tournée rozpocznie się 24 stycznia koncertem w Kalifornii, a zakończy 8 lutego show w Englewood. Po drodze, grupa zahaczy jeszcze między innymi o Toronto, Boston, Denver oraz Los Angeles. Razem z kapelą, w trasę uda się Tony MacAlpinie. Były gitarzysta prog-metalowej kapeli Planet X występować będzie w roli supportu przed występem głównej gwiazdy.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Trwają prace nad nowym albumem The Black Dahlia Murder

Lena Knapik

Nowy album Carcass zaczyna raczkować. Z zespołu odszedł Ben Ash

Dominika Kudła

Hammerfall wyda reedycję „Glory To The Brave – 20 Year Anniversary Edition”

Agata Laszuk

Podwójna platyna dla nowego albumu Metalliki

Tomasz Koza

Vader: “The Empire” dostępny do pobrania i odsłuchu

Tomasz Koza

Primordial publikuje teledysk do pierwszego singla z nadchodzącej płyty

Dominika Kudła

Zostaw komentarz