Zespół Paradise Lost 2018
Strona główna » Paradise Lost wkracza do studia
PŁYTY

Paradise Lost wkracza do studia

Brytyjczycy z Paradise Lost nie pozwalają na siebie długo czekać. Jeszcze w tym miesiącu zespół wejdzie do studia Orgone w Milton Keynes, aby rozpocząć nagrywanie nowej płyty. Jej premiera jest przewidziana na początek 2020 roku.

Nowy album w klimacie Paradise Lost

Producentem nadchodzącego krążka został Jaime Gomez Arellano, który współpracował już z kapelą przy poprzednich wydawnictwach: “The Plague Within” z 2015 i “Medusa” z 2017.

W sierpniu gitarzysta Aaron Aedy zdradził, że wokalista Nick Holmes i drugi gitarzysta Gregor Mackintosh pracują nad nowym materiałem. Jak powiedział:

Jeszcze nic nie słyszałem, więc nie mogę się wypowiedzieć. Ale znając tę dwójkę, będzie trochę nieszczęśliwie i bardzo w klimacie Paradise Lost.

Aaron Aedy

Papierowa biografia Paradise Lost

Niedawno ukazała się również (póki co tylko w języku angielskim) książka “No Celebration: The Official Story of Paradise Lost”. Licząca ponad 300 stron publikacja stanowi kronikę kariery pionierów brytyjskiego doom i gothic metalu, która trwa już ponad 30 lat. Zawierać będzie głębokie wywiady, relacje z pierwszej ręki i niepublikowane dotąd fotografie. Wydawnictwo zaplanowało druk 1000 egzemplarzy. Koszt jednego to 24,95$.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Premiera nowego albumu i teledysku Anti Tank Nun

Tomasz Koza

Megadeth planuje wkroczyć do studia pod koniec roku

Lena Knapik

A Pale Horse Named Death: nowy album w styczniu 2019

Dominika Kudła

Napalm Death rozpoczął nagrania do nowego albumu

Lena Knapik

Dream Theater powróci z nowym albumem w 2019 roku

Dominika Kudła

Jonathan Davis o swojej nowej płycie (Wywiad)

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!