PŁYTY

Orkiestra i chór na nowym albumie Rammstein

Świeży materiał ukaże się najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku. Sam zespół niechętnie dzielił się informacjami ze studia. We wrześniu muzycy opublikowali post zatytułowany “Prawie skończone”, z którego mogliśmy się dowiedzieć, iż w nagraniach uczestniczyła orkiestra oraz chór. Małego rąbka tajemnicy uchylił niedawno Richard Kruspe, gitarzysta grupy.

Darmowa dostawa w EMP Shop

10 lat od wydania krążka “Liebe ist für alle da” ukaże się nowy album Rammstein

Kruspe w wywiadzie dla United Rock Nations Radio ujawnił, że Rammstein będzie miksować nowy album już w grudniu. To oznacza, że cały materiał jest już zapewne zarejestrowany. Z wypowiedzi Kruspego wynika również, iż ogłoszone niedawno koncerty są dopiero początkiem wielkiej trasy:

W połowie grudnia wybieram się do Los Angeles na miksowanie płyty Rammsteina. Później będziemy się przygotowywać do trasy, a później, przez następne trzy lata, będziemy koncertować.

Richard Z. Kruspe

Póki co Rammstein ogłosił pierwszy etap trasy.

Wiadomo, że od maja do sierpnia przyszłego roku grupa pojawiać się będzie na stadionach większych europejskich miast, w tym w Polsce. 24 lipca kapela zagra na chorzowskim stadionie. Bilety są jeszcze dostępne na Livenation.pl.

Źródło / Fot. Olaf Heine

Zostaw komentarz