Moyra ReGenesis
Strona główna » Polska grupa metalowa Moyra wydaje mini-album „ReGenesis”
PŁYTY

Polska grupa metalowa Moyra wydaje mini-album „ReGenesis”

Moyra to polska prężnie rozwijająca się formacja, która powstała w 2017 roku. Do tej pory mieli na swoim koncie jeden mini-album. Wokalistką i frontmanką zespołu jest charyzmatyczna Margo, której interesujące zdolności są często chwalone.

Mają już za sobą występy na najważniejszych polskich festiwalach, w tym m.in. Pol’And’Rock Festival czy Festiwal Uwolnić Muzykę. Na ten moment jeszcze nie wydali swojego debiutanckiego longplay’a, ale fani szczerze na to czekają.

4 lutego polski zespół Moyra wydał swoją kolejną płytę EP pt. „ReGenesis”. Jest to ich kolejne mini-wydawnictwo po wcześniejszym „Threads of Fate”. Na najnowszym dziele grupy znajduje się 4 nowe kompozycje. W sieci można już usłyszeć jeden z kawałków:

Moyra pod koniec lutego ruszy w trasę z piratami z Vane

Muzycy polskiej grupy metalowej Moyra wkrótce wyruszą w trasę, która będzie ich pierwszą headlinerską muzyczną wycieczką po Polsce. W trakcie „Storm of Fate Tour 2020” odwiedzą w sumie 8 miast.

Podczas tych wydarzeń na scenach nie zabraknie drugiego z headlinerów – Vane. Polscy piraci również będą promować nowy materiał, a dokładnie dwa najnowsze single.

Pierwszy z nich miał premierę jeszcze w 2019 roku, i nazywało się „Row, Ye Scallywags!”. Wielkimi krokami również zbliża się najnowszy utwór Vane pt. „The Cannibal”. Oprócz tych dwóch zespołów na trasie w roli supportów wystąpią: Shodan, LaNinia, Killsorrow, As Night Falls, Gentuza, Testor i The Burning Hands.

Podobne artykuły

Tribulation pracuje nad nowym albumem. Zespół żegna dotychczasowego perkusistę.

Lena Knapik

Whalesong dołącza do Old Temple

Tomasz Koza

Nowy album Cavalera Conspiracy już jesienią

Lena Knapik

Katatonia – nowa płyta “City Burials”. Premiera w kwietniu 2020

Lena Knapik

Wokalista Suicide Silence broni swojego zespołu

Lena Knapik

Once Human: ewolucja nadejdzie w styczniu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!