Strona główna » Testament ukończył nagrywanie nowego albumu!
PŁYTY

Testament ukończył nagrywanie nowego albumu!
Perkusista Testament – Gene Hoglan w podcaście „Talk Toomey” wypowiedział się na temat postępu w nagrywaniu najnowszego albumu. Ostatnie wydawnictwo tego zespołu, a konkretnie „Brotherhood Of The Snake” pojawiło się na rynku już niemalże 3 lata temu. Gene powiedział jasno, że wszystko zostało już nagrane i na chwilę obecną czekają na mix oraz mastering. Jednak kiedy płyta ujrzy światło dzienne?

Recenzja: Testament – Brotherhood of the Snake

Perkusista Testament postanowił uchylić nam rąbka tajemnicy:

Nie jestem osobą, która powinna składać oficjalne oświadczenia. Wierzę jednak, że reszta zespołu chciałaby żeby album pojawił się jeszcze w 2019. Aby tak się stało, wszystkie prace muszą być ukończone do końca czerwca. (…) Dlatego jestem w stanie sobie wyobrazić, że Testament wróci do was z nowym materiałem do końca 2019, jeżeli tak się nie stanie to mogę zagwarantować, że nowe kawałki usłyszycie na początku 2020.

Gene Hoglan

Warto podkreślić, że muzyk na łamach Agoraphobic News stwierdził, że najnowszy album zespołu okaże się prawdziwym hitem. Zapytany o najnowsze wydawnictwo odpowiedział krótko, ale jasno: „a killer, kick ass” record. Everybody’s gonna enjoy it”. Bez problemu można stwierdzić, że naprawdę warto czekać na to, co Testament zamierza nam pokazać. Gitarzysta Alex Skolnick podczas wywiadu z Heavy New York powiedział jasno, że ich nowy album studyjny nie koniecznie będzie brzmiał jak follow-up albumu wydanego w 2016, czyli „Brotherhood of The Snake”.

Nadchodzi nowy album Testament. Zespół zagra na głównej scenie Mystic Festival 2019

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Candlemass w studio. Koncert na In Flammen potwierdzony

Agata Laszuk

Accept dalej jak 30 lat temu

Lena Knapik

Suicide Silence: nowy album na początku 2020 roku

Lena Knapik

Vreid podpisuje kontrakt z Season of Mist, nowy album już w 2018

Agata Laszuk

Szczegóły “Ritual”, nowej płyty Soulfly

Dominika Kudła

Sólstafir nareszcie ujawnił szczegóły nowego albumu. Premiera w maju.

Lena Knapik

Zostaw komentarz