PŁYTY

Testament ukończył nagrywanie nowego albumu!
Perkusista Testament – Gene Hoglan w podcaście „Talk Toomey” wypowiedział się na temat postępu w nagrywaniu najnowszego albumu. Ostatnie wydawnictwo tego zespołu, a konkretnie „Brotherhood Of The Snake” pojawiło się na rynku już niemalże 3 lata temu. Gene powiedział jasno, że wszystko zostało już nagrane i na chwilę obecną czekają na mix oraz mastering. Jednak kiedy płyta ujrzy światło dzienne?

Recenzja: Testament – Brotherhood of the Snake

Perkusista Testament postanowił uchylić nam rąbka tajemnicy:

Nie jestem osobą, która powinna składać oficjalne oświadczenia. Wierzę jednak, że reszta zespołu chciałaby żeby album pojawił się jeszcze w 2019. Aby tak się stało, wszystkie prace muszą być ukończone do końca czerwca. (…) Dlatego jestem w stanie sobie wyobrazić, że Testament wróci do was z nowym materiałem do końca 2019, jeżeli tak się nie stanie to mogę zagwarantować, że nowe kawałki usłyszycie na początku 2020.

Gene Hoglan

Warto podkreślić, że muzyk na łamach Agoraphobic News stwierdził, że najnowszy album zespołu okaże się prawdziwym hitem. Zapytany o najnowsze wydawnictwo odpowiedział krótko, ale jasno: „a killer, kick ass” record. Everybody’s gonna enjoy it”. Bez problemu można stwierdzić, że naprawdę warto czekać na to, co Testament zamierza nam pokazać. Gitarzysta Alex Skolnick podczas wywiadu z Heavy New York powiedział jasno, że ich nowy album studyjny nie koniecznie będzie brzmiał jak follow-up albumu wydanego w 2016, czyli „Brotherhood of The Snake”.

Nadchodzi nowy album Testament. Zespół zagra na głównej scenie Mystic Festival 2019

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Queensrÿche: masa pomysłów na nową płytę

Lena Knapik

Phil Campbell and the Bastard Sons prezentują klip do utworu “Welcome To Hell”

Dominika Kudła

Nowa płyta Cellar Darling “The Spell” już w marcu

Lena Knapik

Zostaw komentarz