Dark Funeral
Strona główna » Dark Funeral okradziony ze scenicznych kostiumów
NEWSY

Dark Funeral okradziony ze scenicznych kostiumów
W tym tygodniu doszło do wyjątkowo haniebnego czynu. Nieznany sprawca rozbił okno w aucie gitarzysty Lorda Ahrimana (Micke Svanberg) po czym bezpardonowo ukradł 2 walizki ubioru scenicznego zespołu. Incydent miał miejsce podczas trasy po Stanach Zjednoczonych gdzie Dark Funeral grał wraz z Belphegor, Incantation, Hate, Vale of Pnath oraz Nightmarer. Muzyk Dark Funeral postanowił podzielić się z tą informacją na swoim Facebooku.

Jest kilka rzeczy gorszych od złodziei! Odkryliśmy, że dwie torby zawierające nasz ubiór sceniczny zostały skradzione z auta gdy byliśmy w San Francisco. Okno zostało rozbite, a po naszych rzeczach słuch zaginął. Jak doskonale wiecie zawartość tych toreb dla innych ludzi będzie bezwartościowym szmelcem, jednak dla nas jest ona niemalże bezcenna!

Micke Svanberg

Lord Ahriman po kilku godzinach zaktualizował swój post:

Zawsze podróżujemy z 3 walizkami marki Samsonite, w których znajduje się nasz ubiór sceniczny. Tylko dwie z nich zostały skradzione podczas włamania do naszego auta podczas pobytu w San Francisco. Walizka, która pozostała z nami zawierała moje oraz Chaq Mola kostiumy, prócz skórzanych spodni oraz butów (łatwo jednak te rzeczy zastąpić). To oznacza, że Heljagmadr, Adra Melek i Jalomaah cały czas pozostają bez garderoby. Jeżeli coś usłyszycie bądź zobaczycie, dajcie nam znać.

Micke Svanberg

Co ta sytuacja może oznaczać dla muzyków?

Z całą pewnością utrudnienia w organizowaniu dalszych koncertów w ramach trasy koncertowej. Kostiumy budują ogromną części klimatu Dark Funeral, którym raczeni jesteśmy podczas występów na żywo. Pozostaje nam liczyć na to, że sprawcy zostaną ujęci i spotkają się z konsekwencjami swoich działań.

Źródło / Fot. Hannah Verbeuren

Podobne artykuły

Antifa protestuje, koncert Graveland odwołany.

Lena Knapik

150 wybrańców posłuchało nowych kawałków Behemotha… w kaplicy

Szymon Grzybowski

Metallica nagra teledysk do każdego utworu z nowej płyty

Lena Knapik

Trapped Under Ice na jedynym koncercie w Polsce już 28.10

Tomasz Koza

Ozzy Osbourne odwołuje wszystkie koncerty w 2019 roku!

Bartłomiej Pasiak

Nowy album Killswitch Engage w 2018 roku?

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!