Nine Inch Nails logo
Strona główna » Trent Reznor powróci z Nine Inch Nails w 2020 roku!
PŁYTY

Trent Reznor powróci z Nine Inch Nails w 2020 roku!

Przez miniony rok wydawać mogło się, że Trent Reznor postanowił trochę odpocząć od swojego industrial rockowego projektu, Nine Inch Nails. Po wydaniu ostatniej płyty kapeli, NIN wystąpiło bowiem tylko na kilkunastu koncertach w Stanach Zjednoczonych, po czym o zespole całkowicie ucichło. Zmienić ma się to podobno w 2020 roku!

Powrót Nine Inch Nails w 2020 roku!

Tak przynajmniej podaje amerykański magazyn “Revolver”. W ostatnim numerze czasopisma, przeczytać mogliśmy artykuł o Nine Inch Nails, w którym wspomniane zostało, że Trent Reznor oraz Atticus Ross (od 2016 roku drugi pełnoprawny członek kapeli) w przyszłym roku planują wyruszyć z resztą zespołu na trasę.

Nie wiadomo jednak czy Reznor i Ross postawią ponownie na taki sam personel koncertowy – przypomnijmy, że w ostatnich latach towarzyszyli im Robin Finck, Ilan Rubin oraz Alessandro Cortini, czy w składzie kapeli szykują się jakieś roszady.

Muzycy mają podobno także plan, by w 2020 roku rozpocząć nagrywanie nowej muzyki pod szyldem NIN. Dyskografię kapeli zamyka obecnie wydany w 2018 roku krążek “Bad Witch”. Wydawnictwo jest ostatnią częścią trylogii złożonej także z mini-albumów “Not The Actual Events” (2016 rok) oraz “Add Violence” (2017 rok).

Trent Reznor i współpraca z… Miley Cyrus!

Warto także przypomnieć, że w tym roku miejsce miała współpraca Trenta Reznora z Miley Cyrus! Ta niecodzienna kooperacja dwójki muzyków spowodowana była jednym z odcinków netflixowej serii “Black Mirror”.

Cyrus gra w nim gwiazdę pop, której największym hitem jest utwór “On A Roll” – przearanżowana przez Reznora i George’a Astatio wersja kompozycji “Head Like A Hole” z repertuaru Nine Inch Nails. Pod koniec odcinka usłyszeć możemy także jak Miley poradziła sobie z oryginalną wersją utworu Nine Inch Nails:

Logo: Nine Inch Nails
Źródło: https://www.metalsucks.net/2019/12/20/nine-inch-nails-to-write-new-music-and-tour-in-2020/

Podobne artykuły

Szczegóły nowej płyty Septicflesh. Posłuchaj pierwszego singla.

Lena Knapik

Altitudes & Attitude czyli projekt Franka Bello i Davida Ellefsona wyda debiutancki album

Dominika Kudła

Monstrosity powraca po 11 latach z nowym albumem

Dominika Kudła

In Twilight’s Embrace: pierwszy utwór z nowej płyty i koncerty z Immolation

Tomasz Koza

Soilwork zakończył prace w studiu nad nową płytą

Lena Knapik

Morbid Angel zapowiada nowy album „Kingdoms Disdained”. Posłuchaj pierwszego singla!

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!