Strona główna » Duff McKagan prezentuje teledysk do utworu “Don’t Look Behind You”
WIDEO

Duff McKagan prezentuje teledysk do utworu “Don’t Look Behind You”

Po dobrze przyjętej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, basista Guns N’ Roses, Duff McKagan kontynuuje promocję swojego solowego albumu. Tym razem, poprzez wypuszczenie teledysku do utworu “Don’t Look Behind You”.

Teledysk do “Don’t Look Behind You” przedstawia Duffa wraz z zespołem wykonujących na żywo ten właśnie utwór. Prosty pomysł, aczkolwiek zrealizowany bardzo porządnie. Zapis wideo wykonany został podczas wyprzedanego przez muzyka koncertu w Los Angeles. Reżyserem klipu jest Connor Ellmann, natomiast operatorami kamer byli Matt Burke oraz Chandler Desforgres. Przypomnijmy, że “Don’t Look Behind You” to utwór pochodzący z solowego albumu Duffa, “Tenderness”, który wydany został 31 maja bieżącego roku.

Już za kilka dni Duff McKagan zagra w Polsce w ramach trasy promującej swój solowy album

Muzyk wystąpi 22 sierpnia w warszawskim klubie Stodoła. Przed nim na scenie zaprezentuje się Shooter Jennings wraz ze swoim zespołem. Jeśli chodzi o prawdopodobną listę utworów na które postawi Duff, to po setlistach z poprzednich koncertów wnioskować można, że publiczność usłyszy głównie najnowsze piosenki basisty.

W repertuarze McKagana znajdowały się jednak także przeróżne covery, zarówno Gunsowe (jak np. “You Ain’t The First” i “Dead Horse”), jak też i nie związane z jego macierzystym zespołem (“Deepest Shade” Marka Lanegana i “River of Deceint” od Mad Season). Bilety na koncert zakupić możecie obecnie między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony Live Nation – koszt pojedynczej wejściówki to 69 zł.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Decapitated publikuje teledysk do “Kill the Cult”

Dominika Kudła

Epica zapowiada nowy mini-album. Zobacz kolejny zwiastun

Lena Knapik

Amy Lee zaprasza na polski koncert Evanescence

Tomasz Koza

Metallica – za kulisami “Moth Into Flame”

Lena Knapik

Quiet Riot – teledysk do utworu “In The Blood” z najnowszej płyty

Mateusz Lip

Wkurzony Tom Araya kopie i opieprza “fanów”

Tomasz Koza

Zostaw komentarz