Zespół Decapiated 2018
Strona główna » Decapitated publikuje teledysk do “Kill the Cult”
NEWSY WIDEO

Decapitated publikuje teledysk do “Kill the Cult”

Dziś miała miejsce premiera najnowszego teledysku Decapitated. Oprawy wizualnej doczekał się kolejny, trzeci już utwór z ostatniej płyty zespołu „Anticult”. Mowa o “Kill The Cult”, którym możecie nacieszyć zmysły poniżej.


PRZECZYTAJ: Recenzję Decapitated – Anticult


Reżyserem klipu jest Łukasz Jaszak. Artysta współpracował z Decapitated także podczas tworzenia wideo do utworu „Never”. Ponadto jest autorem okładek ostatnich trzech albumów grupy.

Poniżej przypomnienie słów, w jakich Vogg opisał “Anticult” niedługo po premierze:

„Anticult” w pewnym sensie podąża za poprzednim albumem, choć oczywiście różni się od niego. Pierwszą różnicą jest samo brzmienie płyty, ponieważ zmieniliśmy ludzi, którzy pracowali z nami w studio. Dzięki temu uzyskaliśmy bardziej surowe brzmienie. W mojej opinii album jest bardziej nasz. „Blood Mantra” była zainspirowana Meshuggah i tym podobnymi zespołami. Teraz czuję, że odnaleźliśmy swoją tożsamość; jest więcej groove’u. Utwory są nieco krótsze niż na „Blood Mantra”, co moim zdaniem jest czymś dobrym. To oznacza, że cala akcja dzieje się znacznie szybciej. Czuję, że wzięliśmy doświadczenie poprzedniego albumu i przekuliśmy je w coś lepszego. Było to wymagające, ale naprawdę udało nam się.

“Anticult” ukazał się 7 lipca 2017 roku w barwach Nuclear Blast. Płyta jest siódmym wydawnictwem studyjnym w dyskografii zespołu. W grupie odbiorczej, zarówno fanów jak i krytyków, wywołała mieszane odczucia.

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Łukasz Jaszak

Podobne artykuły

Jonathan Davis o swojej nowej płycie (Wywiad)

Dominika Kudła

Metalmania 2017: kolejny zespół ogłoszony

Tomasz Koza

Posłuchaj nowego albumu Obituary

Lena Knapik

Dimmu Borgir nareszcie ujawnił kolejne szczegóły nowego albumu. Okładka i data premiery znane

Tomasz Koza

Corey Taylor odwiedził sparaliżowanego fana w szpitalu

Lena Knapik

Septicflesh przechodzi do Nuclear Blast. Nowy album w 2019 roku

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!