Strona główna » Decapitated publikuje teledysk do “Kill the Cult”
NEWSY WIDEO

Decapitated publikuje teledysk do “Kill the Cult”

Dziś miała miejsce premiera najnowszego teledysku Decapitated. Oprawy wizualnej doczekał się kolejny, trzeci już utwór z ostatniej płyty zespołu „Anticult”. Mowa o “Kill The Cult”, którym możecie nacieszyć zmysły poniżej.


PRZECZYTAJ: Recenzję Decapitated – Anticult


Reżyserem klipu jest Łukasz Jaszak. Artysta współpracował z Decapitated także podczas tworzenia wideo do utworu „Never”. Ponadto jest autorem okładek ostatnich trzech albumów grupy.

Poniżej przypomnienie słów, w jakich Vogg opisał “Anticult” niedługo po premierze:

„Anticult” w pewnym sensie podąża za poprzednim albumem, choć oczywiście różni się od niego. Pierwszą różnicą jest samo brzmienie płyty, ponieważ zmieniliśmy ludzi, którzy pracowali z nami w studio. Dzięki temu uzyskaliśmy bardziej surowe brzmienie. W mojej opinii album jest bardziej nasz. „Blood Mantra” była zainspirowana Meshuggah i tym podobnymi zespołami. Teraz czuję, że odnaleźliśmy swoją tożsamość; jest więcej groove’u. Utwory są nieco krótsze niż na „Blood Mantra”, co moim zdaniem jest czymś dobrym. To oznacza, że cala akcja dzieje się znacznie szybciej. Czuję, że wzięliśmy doświadczenie poprzedniego albumu i przekuliśmy je w coś lepszego. Było to wymagające, ale naprawdę udało nam się.

“Anticult” ukazał się 7 lipca 2017 roku w barwach Nuclear Blast. Płyta jest siódmym wydawnictwem studyjnym w dyskografii zespołu. W grupie odbiorczej, zarówno fanów jak i krytyków, wywołała mieszane odczucia.

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Łukasz Jaszak

Podobne artykuły

Cavalera Conspiracy wkracza do studia

Lena Knapik

Brutal Assault 22: program festiwalu, zmiany w składzie i szczegóły Warm-up Party

Tomasz Koza

Nowa Sepultura już w styczniu

Lena Knapik

Josh Martin, gitarzysta Anal Cunt zginął na ruchomych schodach

Dominika Kudła

Marzysz o zostaniu roadie Suicide Silence?

Agata Laszuk

To będzie thrash metalowe święto. Testament, Death Angel i Annihilator na dwóch koncertach w Polsce

Albert Markowicz

Zostaw komentarz