WIDEO

Marilyn Manson – “God’s Gonna Cut You Down” (Oficjalny teledysk)

Naczelny Antychryst Ameryki powraca z kolejnym teledyskiem! Tym razem, Marilyn Manson podzielił się ze swoimi fanami wideo do coveru utworu “God’s Gonna Cut You Down”.

Marilyn Manson i covery

Manson ma już bowiem na koncie interpretacje takich przebojów jak “Personal Jesus” grupy Depeche Mode, “Tainted Love” Glorii Jones, czy chociażby słynną wersje “Sweet Dreams” od Eurythmics.

W 2017 roku, do zbioru wykonanych przez Mansona coverów dołączył także folkowy utwór “Gods’ Gonna Cut You Down”, znany najbardziej z wykonania Johnny’ego Casha. Interpretacja Marilyna trafiła wtedy na soundtrack filmu “24 Hours to Live”.

Po dwóch latach od swojej premiery, kawałek doczekał się także własnego teledysku. A w nim, jak to u Mansona ostatnimi czasy: krzyże, korony cierniowe i broń palna. Z wideo zapoznać możecie się poniżej:

O swojej wersji utworu, Marilyn Manson opowiedział jakiś czas temu, że:

Nagraliśmy ją za jednym podejściem. Wszyscy myślą, że tą piosenkę napisał Johnny Cash, ale ja spojrzałem na ludzi, którzy jako pierwszy ją coverowali – Elvis, czy Tom Jones. Oryginalnie ten utwór wykonywał jakiś soulowy muzyk, nawet nie mam pojęcia w jakiej erze. Akordy grane przez Tylera (chodzi tu o Tylera Bates’a, gitarzystę grupy w latach 2014-2018 – przyp. red) są podobne do tych z wersji, które znamy najbardziej, czyli Toma Jonesa i Johnny’ego Casha.

Marilyn Manson

Obecnie, Marylin Manson wraz z zespołem pracują nad nowym albumem studyjnym

Następca wydanego w 2017 roku krążka “Heaven Upside Down” światło dzienne ujrzeć ma już w przyszłym roku. W pracy nad nowym materiałem Mansonowi pomaga amerykański muzyk country Shooter Jennings. Oprócz wspomnianej dwójki, na płycie usłyszymy jeszcze partie gitarzysty Paula Wileya (w składzie zespołu od 2014) oraz Brandona Petzborna, który w maju tego roku na stanowisku perkusisty zespołu zastąpił Gila Sharona.

Źródło / Fot. Kadr z teledysku

Podobne artykuły

Phil Campbell, Dee Snider, Mick Mars i Chris Fehn w animowanym teledysku

Bartłomiej Pasiak

Nowy teledysk do utworu z mini-albumu Epiki

Lena Knapik

Trivium prezentuje teledysk do utworu “Thrown into the Fire”

Agata Laszuk

Angra zaprezentowała teledysk do utworu “Insania”

Lena Knapik

Gra “Motörhead Through The Ages” już dostępna

Lena Knapik

Slipknot zaprezentuje film dokumentalny – zobacz trailer

Lena Knapik

Zostaw komentarz