Mission to Lars film
Strona główna » “Mission To Lars” – poruszający film z Metalliką w tle
WIDEO

“Mission To Lars” – poruszający film z Metalliką w tle

Na początku zaznaczę, że jest to jedynie forma ciekawostki, o której warto przypomnieć, dlatego nie traktujcie tego jako newsa. W czerwcu 2011 roku w londyńskim Hackney Picturehouse swoją premierę miał kolejny film, w którym zobaczymy muzyka amerykańskiej legendy metalu. Tym razem chodzi o dokument zatytułowany “Mission To Lars”, którego głównym bohaterem jest Tom Spicer, niepełnosprawny chłopak marzący o spotkaniu ze swoim idolem – perkusistą Metalliki – Larsem Ulrichem.

W pogoni za muzykiem Metalliki

Tom, który cierpi na “Zespół łamliwego chromosomu X”, rodzaj autyzmu. Jego odwiecznym marzeniem było spotkanie Larsa. Po dwudziestu latach i tysiącach próśb skierowanych do Kate, jego siostry, która jest dziennikarką, Tomowi ostatecznie udało spotkać się swojego idola. Sam gwiazdor, w wywiadzie udzielonym NME.com z 2011 roku, wypowiedział się o filmie w samych superlatywach:

Uważam, że to bardzo poruszający obraz. Nie widziałem całego filmu, ale tylko zarys. Spotkanie z Tomem i Kate, było wielkim przeżyciem samym w sobie. Ale obejrzenie ostatecznej wersji w tamtym roku i ponownie spotkanie z ekipą było już zupełnie innym doświadczeniem.

Lars Ulrich

W 2015 roku film pojawił się w obszernej dystrybucji VOD jak i DVD.

Podobne artykuły

Zobacz klip do utworu z nadchodzącej płyty Amberian Dawn

Lena Knapik

Wojna według Venom Inc.

Dominika Kudła

Korn o nowej płycie, piosence i Sepulturze

Lena Knapik

Zajrzyj do kokpitu Ed Force One

Redakcja

Dethklok zagrał powrotny koncert (Wideo)

Lena Knapik

W.E.B. Prezentuje nowy utwór i teledysk z gościnnym udziałem Sotirisa Vayenasa z SepticFlesh

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!