WIDEO

Steel Panther przedstawia teledysk do “Always Gonna Be A Ho”

Steel Panther powraca z nowością i właściwą sobie dawką komedii przeplecionej z wulgarnością i umiarkowaną mizoginią, ale też nawiązaniem do Queen. Tym razem Amerykanie zaprezentowali teledysk do balladki o dumnie brzmiącym tytule “Always Gonna Be A Ho”.

Premiera nowego albumu Steel Panther jesienią 2019

Utwór pochodzi z nadchodzącej płyty Steel Panther. Piąte w dorobku przedstawicieli glam metalu studyjne dzieło, nazwane “Heavy Metal Rules”, ukaże się już 27 września. Przez zespół opisywany jest jako heavy metalowa wersja instrukcji samopomocy i zarazem najlepszy imprezowy album, który swoimi dziesięcioma utworami sprezentuje 36-minutowy “eargasm”. Produkcją zajął się Jay Ruston, który współpracował już z kapelą przy poprzednich krążkach.

Najnowszy klip Steel Panther to kontynuacja historii z poprzedniego wideo

Na początku lipca Steel Panther udostępniło pierwszy singiel “All I Wanna Do Is F*** (Myself Tonight)” zapowiadający zbliżającą się płytę. “Always Gonna Be A Ho” nawiązuje do fabuły ukazanej w teledysku do “All I Wanna Do”, w którym przyszła narzeczona Starra ucieka z Satchelem. Nowy klip głębiej wnika w jej relacje z zespołem.

Steel Panther do materiału podchodzi bardzo entuzjastycznie, Starr w niedawnym wywiadzie powiedział:

Pokochacie te piosenki. Ekstremalnie ciężko pracowaliśmy, ale to się opłaciło. Przygotujcie się na pieprzone orgazmy w waszych jajach. Panie, weźcie ręczniki, ponieważ wasze cycki wybuchną i zrobi się bałagan. Przyszłość jest jasna!

Michael Starr
Okładka płyty Heavy Metal Rules zespołu Steel Panther
Steel Panther – Heavy Metal Rules, 2019

Źródło / Fot. Kadr z teledysku

Podobne artykuły

Tymczasem na Youtube… Znany indyjski przebój w wersji metalowej

Agata Laszuk

Kreator: Szatan jest prawdziwy

Tomasz Koza

Zobacz występ Accept z orkiestrą symfoniczną podczas Wacken 2017

Tomasz Koza

Zostaw komentarz