Parkway Drive na wacken 2019
Strona główna » Znakomite nagranie z koncertu Parkway Drive na Wacken 2019
WIDEO

Znakomite nagranie z koncertu Parkway Drive na Wacken 2019

Australijska grupa Parkway Drive wciąż promuje swój (nota bene świetny) album zatytułowany “Reverence”. Płyta ukazała się w 4 maja 2018 roku sumptem Resist Records oraz Epitaph Records.

Metalcore w wykonaniu Parkway Drive ma się doskonale, o czym świadczy prawie dwuletnia trasa promująca wspomniany album, która również zawitała do Polski. Zespół zagrał 15 czerwca 2018 we wrocławskim klubie A2 oraz nie tak dawno na zeszłorocznym Pol’and’Rock Festival.

Parkway Drive na żywo to istna petarda!

Miałem okazję zobaczyć ich w akcji na wspomnianym koncercie we Wrocławiu i pomimo upływu czasu, ten występ nadal wspominam bardzo dobrze. Od tamtej pory chętnie śledzę wszelakie materiały wideo, które pojawiają się pod ich szyldem.

Tym razem na kanale YouTube Parkway Drive pojawiło się nagranie utworu “The Void”, które zostało zarejestrowane podczas Wacken Open Air 2019. Muszę przyznać, że obraz zrobił na mnie piorunujące wrażenie, a jeśli posiadacie możliwość odtwarzania w rozdzielczości 4K, to zachęcam do sprawdzenia – chapeau bas za to!

Rozsiądźcie się wygodnie, włączcie głośniki na odpowiedni regulator, sprawdźcie czy subwoofer ma odpowiednio ustawione basy i do dzieła! Dziś nie zobaczycie lepszego koncertowego wideo jak ten z Parkway Drive podczas wspomnianego Wacken 2019!

Fot. Kadr z wideo

Podobne artykuły

Nowość od Electric Wizard

Agata Laszuk

Posłuchaj nowego utworu Trivium pt. “The Sin And The Sentence”

Lena Knapik

Teaser „Loud Krazy Love”, filmu dokumentalnego o gitarzyście KoRn

Dominika Kudła

Lacuna Coil prezentuje nowy teledysk

Lena Knapik

Wokalista Papa Roach gościnnie w nowym utworze Within Temptation

Lena Knapik

Soilwork: obejrzyj animowany teledysk do utworu “Stålfågel”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!