WIDEO

Zobacz pierwszy trailer filmu o Tedzie Bundym z debiutem Jamesa Hetfielda

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu “Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile”, który ukazuje życie Teda Bundy’ego opowiadane z perspektywy jego wieloletniej dziewczyny, Elizabeth Kloepfer. W ekranizacji biografii amerykańskiego, seryjnego mordercy pojawił się James Hetfield, dla którego rola w filmie była aktorskim debiutem.

Wokalista Metalliki wcielił się w rolę policjanta Boba Haywarda z drogówki w Utah.

On jako pierwszy dokonał aresztowania Teda w 1975 roku na autostradzie w trakcie rutynowego patrolu. W trailerze pojawia się na chwilę w kilku momentach.

W roli mordercy ujrzymy Zaca Efrona, a jego dziewczyny Lily Collins. Poza nimi w obsadzie znaleźli się również John Malkovich, Kaya Scodelario czy Angela Sarafyan.

Ted Bundy był jednym z najsłynniejszych morderców w historii współczesnej Ameryki. Na terenie sześciu stanów w latach 1974-1978 zabił wiele młodych kobiet, które często przed oraz po morderstwie wykorzystywał seksualnie. Ostatecznie przyznał się do 30 zabójstw, jednak całkowita liczba jego ofiar nie jest znana.

24 stycznia 1989 roku został stracony na krześle elektrycznym.

Film zadebiutował podczas Sundance Film Festival, który odbył się w miniony weekend. Póki co nie wiadomo, kiedy trafi do kin.

Źródło / Fot. Kadr z filmu

Podobne artykuły

Nowy teledysk Artillery

Agata Laszuk

Leader of Down: posłuchaj gościnnego występu lidera Motörhead

Dominika Kudła

Obejrzyj teledysk Trivium do piosenki “Beyond Oblivion”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz