WYDARZENIA

Pierwsza w Polsce aukcja „Rock’n’roll”. Do wygrania m.in. gitara podpisana przez AC/DC

Większość z nas marzyła lub wciąż marzy o podpisie swojego ulubionego muzyka, jakieś pamiątki po nim czy instrumentu, na którym grał. Niektórzy mieli to szczęście, i ich plan został spełniony. Dla reszty na całym świecie organizowane są aukcje, na których są sprzedawane rzeczy związane ze słynnymi artystami.

Dla przykładu podam, że podczas jednej z nich została sprzedana gitara Davida Gilmoura, na której grał piosenki Pink Floyd. Cena zwalała z nóg. Instrument został zakupiony za blisko 4 miliony dolarów! Sytuację do zakupu pamiątek związanych z muzyką będą mieli uczestnicy aukcji „Rock’n’roll”, która już 15 października odbędzie się w Warszawie.

Podpisana gitara AC/DC, rękopis „Jolka, Jolka pamiętasz” czy wzmacniasz Janusza Niekrasza z TSA – to wszystko na aukcji „Rock’n’roll”

Gitara z podpisami AC/DC
Gitara z podpisami członków AC/DC

Zdecydowanie najciekawszym obiektem, który zostanie wystawiony na sprzedaż będzie: gitara, na której swoje autografy muzycy australijskiej legendy, jaką zdecydowanie jest AC/DC. Nie zabraknie również interesujących przedmiotów dla fanów polskiej muzyki. Będzie można wylicytować m.in. podpisaną gitarę Jana Borysewicza, wzmacniasz Janusza Niekrasza z TSA, gitary z autografami grup Perfect i T.Love czy płytę winylową z sygnaturami muzyków Republiki.

Wielbiciele klasycznego rock’n’rolla również nie będą zawiedzenie, ponieważ do licytacji zostaną wystawione fanty związane z zespołem The Rolling Stones czy pierwsze wydania płyt samego Elvisa Presleya.

Ciekawym obiektem jest również oryginalny jukebox z 1946 roku, który jest zaopatrzony w 100 płyt, a można na nim słuchać 200 utworów.

Wystawa „Rock’n’Roll”: 7-15 października 2019, godz. 11-19 (poniedziałek-piątek) i godz. 11-16 (sobota), Dom Aukcyjny DESA Unicum, ul. Piękna 1A, Warszawa, wstęp wolny

Podobne artykuły

W.A.S.P. odwołuje koncerty na letnich festiwalach

Tomasz Koza

Arkona ponownie zawita do Polski

Lena Knapik

Zapraszamy na koncerty Kat & Roman Kostrzewski w Gdańsku i Poznaniu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz