Ac Dc Logo
Strona główna » Pierwsza w Polsce aukcja „Rock’n’roll”. Do wygrania m.in. gitara podpisana przez AC/DC
WYDARZENIA

Pierwsza w Polsce aukcja „Rock’n’roll”. Do wygrania m.in. gitara podpisana przez AC/DC

Większość z nas marzyła lub wciąż marzy o podpisie swojego ulubionego muzyka, jakieś pamiątki po nim czy instrumentu, na którym grał. Niektórzy mieli to szczęście, i ich plan został spełniony. Dla reszty na całym świecie organizowane są aukcje, na których są sprzedawane rzeczy związane ze słynnymi artystami.

Dla przykładu podam, że podczas jednej z nich została sprzedana gitara Davida Gilmoura, na której grał piosenki Pink Floyd. Cena zwalała z nóg. Instrument został zakupiony za blisko 4 miliony dolarów! Sytuację do zakupu pamiątek związanych z muzyką będą mieli uczestnicy aukcji „Rock’n’roll”, która już 15 października odbędzie się w Warszawie.

Podpisana gitara AC/DC, rękopis „Jolka, Jolka pamiętasz” czy wzmacniasz Janusza Niekrasza z TSA – to wszystko na aukcji „Rock’n’roll”

Gitara z podpisami AC/DC
Gitara z podpisami członków AC/DC

Zdecydowanie najciekawszym obiektem, który zostanie wystawiony na sprzedaż będzie: gitara, na której swoje autografy muzycy australijskiej legendy, jaką zdecydowanie jest AC/DC. Nie zabraknie również interesujących przedmiotów dla fanów polskiej muzyki. Będzie można wylicytować m.in. podpisaną gitarę Jana Borysewicza, wzmacniasz Janusza Niekrasza z TSA, gitary z autografami grup Perfect i T.Love czy płytę winylową z sygnaturami muzyków Republiki.

Wielbiciele klasycznego rock’n’rolla również nie będą zawiedzenie, ponieważ do licytacji zostaną wystawione fanty związane z zespołem The Rolling Stones czy pierwsze wydania płyt samego Elvisa Presleya.

Ciekawym obiektem jest również oryginalny jukebox z 1946 roku, który jest zaopatrzony w 100 płyt, a można na nim słuchać 200 utworów.

Wystawa „Rock’n’Roll”: 7-15 października 2019, godz. 11-19 (poniedziałek-piątek) i godz. 11-16 (sobota), Dom Aukcyjny DESA Unicum, ul. Piękna 1A, Warszawa, wstęp wolny

Podobne artykuły

Mastodon i Russian Circles zagrają koncert w Warszawie. Gość specjalny Scott Kelly z Neurosis.

Tomasz Koza

Korn, Heaven Shall Burn i Hellyeah na jedynym koncercie w Polsce!

Tomasz Koza

Szczegóły koncertu Dio Returns, czyli “Diogram” w Polsce

Tomasz Koza

Sprawdź jak wygląda setlista Helloween podczas trasy “Pumpkins United”

Tomasz Koza

Metalmania 2017: pełny skład festiwalu

Tomasz Koza

Dying Fetus, Psycroptic, Beyond Creation i Disentomb 23.10 w Poznaniu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!