WYDARZENIA

Hope i Down To The Heaven 17 listopada w klubie “Latawiec”

Już za niecały miesiąc, 17 listopada 2018r., w będzińskim klubie Latawiec zagrają grupy Hope i Down To The Heaven. Bilety w cenie 20 zł (30 zł w dzień koncertu) są jeszcze dostępne.

W zapowiedzi koncertu czytamy:

Hope wraca na scenę Latawca. Ostatnio widzieliśmy ich na głównej scenie woodstockowej, gdzie otwierali 3 dzień, jak dobrze pamiętamy
I co? I ogień
Ich można słuchać z CD, można oglądać na YouTubie, ale na koncercie być po prostu trzeba. To jedna z tych kapel, która całą swoją moc oddaje podczas koncertów.
Tym samym nie macie wyjścia
Do zabawy tym razem zaprosiliśmy zespół Down to the Heaven, który będzie supportem tego wieczoru.

Ponadto wśród osób, które kupią bilet na koncert zostanie rozlosowany voucher o wartości 400 zł na tatuaż w INK-OGNITO TATTOO. Początek koncertu o godz. 20:00.

Down To The Heaven powstali sześć lat temu w Bielsku-Białej.

Grają nowoczesny metalcore z elementami djent i electro. Piszą o sobie:

Grupa istnieje od grudnia 2013 roku i występowała na licznych koncertach, przeglądach i festiwalach dzieląc scenę z takimi zespołami jak “Materia“, “Fractal Universe“, “Drown My Day” czy “Moanaa“. Styl zespołu cechuje się złożonymi aranżacjami z ciężkim graniem gitarowym, połączonym z dużą dozą melodyki, nowoczesną muzyką elektroniczną oraz ekstremalnym wokalem.

Debiutancki, wysoko oceniany album pt. „[ level – 1 ]” ukazał się w marcu 2018r.

Hope to poznański zespół grający muzykę łączącą hip-hop i nu-metal.

Na stronie grupy czytamy:

Mówią, że nadzieja jest „matką głupich”. Może to i prawda, ale chyba lepiej być głupcem, niż sierotą… i tak powstał zespół Hope z bandy rozwydrzonych, głupich bachorów, które marzą, by zarobić kasę, obracać się wśród gwiazd po*no, mieć w dupie wszystkich dookoła, a przy okazji grać muzykę, którą kochają. Wszystko zaczęło się po ich myśli, nadal pożyczają pieniądze na własne koncerty, gwiazdy po*no zalegają im na twardych dyskach, a wszyscy dookoła maja ich w dupie… tylko ta muzyka, na której się wychowali jakoś nie chce się od nich odpier…!

Hope na swoich koncertach promuje nadchodzącą płytę „Name It”. Dyskografię grupy zamyka płyta „da best of” z 2014r.

Podobne artykuły

Czeski Hypnos już w maju na koncertach w Polsce

Dominika Kudła

Pearl Jam w Polsce: ruszyła sprzedaż biletów

Tomasz Koza

Shining supportem The Dillinger Escape Plan w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz