WYDARZENIA

MegaCruise: prawdziwe święto fanów Megadeth za ok. 4 113 zł

Metalowy rejs organizowany przez Megadeth nabiera kształtów prawdziwego raju dla zagorzałych fanów Dave’a i spółki. Jak ujawnił w wywiadzie z Music Mania Podcast perkusista Dirk Verbeuren (ex-Soilwork), oprócz zaplanowanych w czasie rejsu koncertów, w czasie rejsu odbędzie się wiele wydarzeń, których tematem przewodnim będzie Megadeth – między innymi noc ciekawostek związanych z zespołem, turniej pokera z członkami grupy, prowadzone przez nich warsztaty, aukcja pamiątek i używanego przez Megadeth sprzętu muzycznego… Jeśli zaś fani będą chcieli ostudzić emocje, będą mogli napić się sprzedawanego przez kapelę piwa A Tout le Monde.

Przeceny tysięcy artykułów w EMP

„Mamy w planach mnóstwo dobrej zabawy. To rejs Megadeth, więc naturalnie związanych z nim będzie wiele jego elementów. Na przykład warsztaty, jakie poprowadzi każdy z nas. Dave i Kiko zajmą się warsztatami gitarowymi, David – basowymi, a ja będę odpowiedzialny za warsztaty perkusyjne. Pogadamy chwilę o naszych instrumentach, podejściu do grania, ludzie będą mogli zadawać nam pytania, więc będziemy mieli coś pokroju sesji Q&A.

Będą też spotkania z nami, ale zorganizujemy też naprawdę unikalne wydarzenia, jak nasz turniej pokera, noc ciekawostek związanych z Megadeth – co będzie naprawdę dobrą rozrywką. Oczywiście będzie można spróbować naszego piwa, A Tout Le Monde. Odbędzie się też aukcja, na której fani będą mogli nabyć wyjątkowe pamiątki i przedmioty, a także używany sprzęt.

To zdecydowanie nie jest coś, co fan Megadeth chciałby przegapić. Robimy to po raz pierwszy, więc jesteśmy tym naprawdę podekscytowani. Tak jak powiedziałem, będzie to zupełnie nowe doświadczenie zarówno dla nas, jak i obecnych tam osób. To będzie coś niepowtarzalnego, czego można doświadczyć jedynie raz w życiu.”

Rejs MegaCruise rozpocznie się 13 października, zaś zakończy 18 października 2019

Zatrzyma się w Los Angeles, San Diego i Ensenadzie w Meksyku. Ceny biletów rozpoczynają się od 4 113 zł od osoby; ceny biletów VIP sięgają nawet 20 000zł. Jeśli macie ochotę wyruszyć w podróż z Megadeth, bilety znajdziecie tutaj:

Źródło: MetalSucks / Grafika: oficjalna strona wydarzenia

Podobne artykuły

Występ Rammstein w Multikinie

Tomasz Koza

Downfall of Gaia w maju zagra w Polsce

Tomasz Koza

Zapraszamy na koncert Nex do Szczecina

Dominika Kudła

Zostaw komentarz