Metalmania Open Air 2020
Strona główna » Metalmania 2020: Razor i Truchło Strzygi dołączają do składu festiwalu
FESTIWALE

Metalmania 2020: Razor i Truchło Strzygi dołączają do składu festiwalu

Poznaliśmy kolejne zespoły, jakie wystąpią na przyszłorocznej edycji Metalmanii. Do festiwalowego składu dołączają kanadyjscy pionierzy thrash metalu – grupa Razor i jeden z najciekawszych polskich zespołów ostatnich lat – Truchło Strzygi.

Znamy już pięć zespołów, jakie wystąpią na Metalmanii 2020

Metal Mind Productions, Organizator Metalmania Open Air 2020, poinformował wcześniej, że na Letniej Scenie Progresji zobaczymy norweską, legendarną grupę Mayhem, szwedzkich prekursorów doom metalu – zespół Candlemass i grupę At The Gates – pionierów melodyjnego death metalu.

Metalmania Open Air 2020 odbędzie się w Warszawie, 29 sierpnia. Początek koncertów zaplanowano na godzinę 13:00, otwarcie bram nastąpi godzinę wcześniej.

Bilety na Metalmanię są dostępne w sprzedaży

Wejściówki, w przedsprzedaży, dostępne są w cenie 180 zł. Kolekcjonerskie bilety na przyszłoroczną edycję Metalmanii można zamawiać na stronie organizatora. Bilety na festiwal dostępne są również na stronach ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, biletin.pl oraz ticketportal.pl

Razor na Metalmanii

Założony w 1984r. zespół ma w swoim dorobku 8 płyt studyjnych, z czego ostatnia “Decibels” ukazała się w 1997r. Pionierzy thrash metalu, obok Voivod, Sacrifice oraz Annihilator należą do kanadyjskiej ‘wielkiej czwórki’. Muzycy Razor pracują obecnie nad swoim najnowszym krążkiem. Występ na przyszłorocznym festiwalu będzie pierwszym koncertem Razor w Polsce.

Truchło Strzygi

Jedna z najciekawszych młodych polskich grup ostatnich lat. Zespół zadebiutował w 2018r. albumem “Pora Umierać”. W lutym bieżącego roku ukazała się EP-ka pt. “Nad Którymi Nie Czuwa Żaden Stróż”. Grupa w swojej twórczości łączy black metal z punkiem. Podczas festiwalu Metalmania Open Air 2020, zespół zagra specjalny set przygotowany specjalnie na te wydarzenie.

Metalmania Open Air 2020 to XXV edycja festiwalu

W przyszłym roku zaprezentuje się fanom metalowego grania w odświeżonej formule. Na festiwalu wystąpi czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Fani będą mogli zobaczyć najlepszych wykonawców, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki.

Więcej informacji o przyszłorocznym festiwalu na stronie Metal Mind Productions oraz na profilu Metalmanii na portalu Facebook

Podobne artykuły

In Flames, Soulfly, Possessed dołączają do Mystic Festival 2019 w Krakowie

Bartłomiej Pasiak

Mystic Festival 2020 – bilety, pole namiotowe i darmowy wstęp dla dzieci

Szymon Grzybowski

Mastodon zagra na Mystic Festival 2020

Bartłomiej Pasiak

Prog In Park 2019 – znamy pierwszych wykonawców; wśród nich Opeth i Dream Theater

Agata Laszuk

Gojira zagra koncert na Mystic Festival 2020!

Szymon Grzybowski

Festiwal Uwolnić Muzykę VIII: obecny line-up imprezy i świetny plakat

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!