Strona główna » Moonspell zagra jako headliner Summer Fall Festival
FESTIWALE

Moonspell zagra jako headliner Summer Fall Festival

Tegoroczne lato jest przepełnione ciekawymi koncertami. W tym okresie wystąpią jeszcze m.in. Metallica, Ghost, Rammstein, Phil Anselmo, Scorpions i Testament. A pod koniec okresu wakacyjnego w kalendarzach widnieje napis: Summer Fall Festival. Skład imprezy wygląda bardzo dobrze.

Na Summer Fall Festival znajdzie się coś dla fanów metalu, ale nie tylko

Podczas jednodniowego festiwalu w Płocku wystąpią: Kult, Happysad, Luxtorpeda, The Analogs i Reszta Pokolenia. Jednak główną gwiazdą imprezy będzie portugalski zespół Moonspell, który już wcześniej zapowiedział aż trzy koncerty w Polsce, które odbędą się w listopadzie tego roku. Oprócz Portugalczyków na scenie wystąpią również inni przedstawiciele metalu, a mowa tu o muzykach Decapitated. Koncerty odbędą się 31 sierpnia na płockiej plaży.

Ostatnim wydawnictwem Moonspell jest „1755” z 2017 roku

Był to bardzo ważny moment dla grupy, ponieważ w tym właśnie roku obchodzili 25. rocznicę działalności. Przez ten okres wydali jedenaście albumów studyjnych, dzięki którym stali się niezwykle popularni w rodzimej Portugalii, ale nie tylko, ponieważ są bardzo popularni w całej Europie. Potwierdzają to częste odwiedziny muzyków Polski, wystąpili m.in. na Metalmanii, a już w listopadzie podbiją trzy polskie kluby (Kwadrat, Progresja i B90) na wspólnych koncertach z Rotting Christ.

Moonspell gra ciekawą muzykę, która przypada do gustu nie tylko wielbicielom black i gothic metalu. Będzie to ciekawy koncert, a bilety są w niezłej cenie (79 zł w przedsprzedaży, a 90 zł w dniu koncertu).

W pogoni za dziwną modą – recenzja Moonspell „Lisboa Under the Spell”

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Z ostatniej chwili: Decapitated na Pol’and’Rock Festival 2019!

Agata Laszuk

Carcass, Taake, Electric Wizard i wielu innych dołącza do Brutal Assault 24

Dominika Kudła

Parkway Drive zagra na Pol’and’Rock Festival

Agata Laszuk

Powerwolf, Trivium, Carcass i Municipal Waste na Mystic Festival 2019!

Tomasz Koza

Spotkaj się z artystami Prog in Park III

Szymon Grzybowski

Into The Abyss Fest IV – najmroczniejszy festiwal w Polsce już 10 i 11 maja we Wrocławiu

Szymon Grzybowski

Zostaw komentarz