FESTIWALE

Mystic Festival 2020 – pierwsze doniesienia
Mystic Festival 2019 za pasem – do imprezy pozostało naprawdę niewiele czasu. Tymczasem organizatorzy nie tylko dopinają na ostatni guzik tegoroczne wydarzenie, ale planują już przyszłoroczne. – Mystic Festival 2020 ma już zakontraktowanych dwóch headlinerów – zdradza nam Tomasz Ochab z Knock Out Productions.

Sam fakt, że Mystic Festival 2020 ma już potwierdzonych headlinerów to duża informacja.

Oznacza bowiem, że organizatorzy faktycznie planują coś więcej niż jednorazowy duży event. Szef Knock Out Productions i współorganizator festiwalu, Tomasz Ochab mówił o tym w wywiadzie, którego udzielił MetalNews.pl:

Mystic Festival od samego początku miał być projektem długofalowym. Nie chcemy ukrywać, iż w kilkuletniej perspektywie festiwal ten ma się stać pełnym plenerowym wydarzeniem.

Tomasz Ochab

W trakcie wywiadu Tomasz zdradził również, że czynione są już duże kroki w kierunku organizacji Mystic Festival 2020, w tym zawieranie pierwszych umów z zespołami i artystami. W tamtym momencie potwierdzony był jeden z headlienrów. Teraz, zapytany przez nas ponownie o tę kwestię, stwierdził:

Mogę tylko powiedzieć, że kilka dni temu potwierdziliśmy drugiego headlinera, wiec przyszły rok szykuje naprawdę wyjątkowo.

Tomasz Ochab

Na razie jednak nie ma mowy, aby organizator zdradził choćby kraj lub gatunek muzyczny zespołów, które zostały zabukowane. Trzeba się zatem uzbroić w cierpliwość. Warto jednak dać kredyt zaufania, bo zarówno tegoroczna edycja, jak i te z lat wcześniejszych nie zawodzą w kontekście line-upów.

Podczas tegorocznej edycji Mystic Festival zagra między innymi:

Slipknot, Sabaton, Whithin Temptation, czy King Diamond.

Wcześniej przez scenę Mystic Festu przeszły takie zespoły jak Iron Maiden, Slayer, Nightwish, Kreator, Mayhem, Satyricon i wiele innych.

Kogo obstawiacie jako headlinera Mystic Festival 2020? Czekamy na Wasze strzały.

Podobne artykuły

Mystic Festival 2020 – Judas Priest pierwszym ujawnionym wykonawcą

Agata Laszuk

Drownfest powraca po trzech latach przerwy

Bartłomiej Pasiak

In Flames, Soulfly, Possessed dołączają do Mystic Festival 2019 w Krakowie

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz