INNE

Corey Taylor twierdzi, że nowy album Slipknot będzie „mroczny i okrutny”

Jakiś czas temu grupa Slipknot niespodziewanie wydała nowy utwór pt. „All Out Life”. Singiel szybko osiągnął spory sukces, cieszył się dużym uznaniem fanów oraz bił kolejne rekordy wyświetleń na różnych platformach. „All Out Life” można opisać jako ciężki utwór, ale według lidera muzyków z Iowa reszta płyty jest jeszcze cięższa. W jednym z wywiadów, Corey Taylor zdradził trochę informacji na temat brzmienia nowych kompozycji. Data premiery nowego wydawnictwa jeszcze nie jest znana, ale możemy szacować, że będzie to w okolicach maja i czerwca 2019.

Taylor został poproszony o opis nowego materiału:

To będzie zło. Nie ma co się oszukiwać, to będzie coś nieprzyzwoitego. „All Out Life” nie jest aż tak mroczny i okrutny jak reszta rzeczy, nad którymi obecnie pracujemy. To całkiem niezła mroczna jazda.

Corey Taylor

Wokalista również wspomniał o tym, że nowa płyta będzie miała bardzo duży wydźwięk osobisty:

Wszystko, co robiłem to dawanie, i zostałem całkowicie wykorzystany. Widać to po mojej skórze. Można to zobaczyć w moich oczach. To jest podróż, w jaką zamierzam zabrać ludzi na tym albumie… aby pokazać im jak wygląda depresja, gdy nie ma leków, które mogłyby pomóc.

Corey Taylor

Slipknot w czerwcu rozpocznie trasę koncertową, podczas której odwiedzą Kraków. 25 czerwca 2019 wystąpią jako headliner podczas, powracającego po latach, Mystic Festival.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Gitarzysta Megadeth został ojcem bliźniaków

Lena Knapik

Tom Araya: „Po 35 latach wracanie w trasę staje się coraz trudniejsze”

Dominika Kudła

Festiwal Summer Dying Loud zbyt satanistyczny

Lena Knapik

1 komentarz

Krystian 16 maja 2019 at 16:21

Albumy Slipknot i Iowa są najlepsze (podobnie jak wcześniejsze maski) reszta to pierdy i wyraznie widać że chodzby się zes… to i tak już nie wróci tak zajebista muza jak na tych wcześniejszych dwóch albumach .Obecny wokal Coreya jest cienki wcześniej ciarki przechodziły jak ryknął teraz to mruczenia głaskanego kota a nie growl tyle w temacie .

Odpowiedz

Zostaw komentarz