WIDEO

Nie byliśmy na to gotowi! Jest premierowy kawałek Slipknota!


Niespodziewanie, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi Slipknot opublikował w środę 31 października premierowy kawałek – „All Out Life”. W serwisie YouTube umieszczono również teledysk do utworu. To jasny znak, że nowy album amerykańskiej formacji jest bliżej niż dalej wydania. Szczegółów tego wydawnictwa wciąż jest jednak bardzo niewiele.

Z kawałkiem „All Out Life” można się już zapoznać na najważniejszych serwisach streamingowych, a także na YouTubie. O skali popularności kapeli może świadczyć, że pułap 200 tysięcy wyświetleń klip osiągnął w 45 minut od momentu publikacji. Poniżej możecie go obejrzeć.

Slipknot – All Out Life

Premiera nowego kawałka Slipknot jest niechybnym sygnałem, że prace nad nowym albumem trwają i można domniemywać, że są na dość zaawansowanym etapie. O premierowym krążku muzycy niezależnie od siebie mówią właściwie od początku tego roku. W ciągu kilku ostatnich tygodni z obozu Slipknota dochodzą wieści, że płyta niemal na pewno ukaże się w 2019 roku, a opublikowany teraz singiel z całą pewnością dowodzi, że jest to wielce prawdopodobne.

Istnieje więc duża szansa, że polscy fani usłyszą nowe kompozycje na żywo, bo Slipknot został zapowiedziany jako jeden z hedalinerów powracającego Mystic Festival. Imprezę zaplanowano w dniach 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Obok Slipknota do tej pory potwierdzono występy kapel: King Diamond, Testament oraz Amon Amarth. Pełny line-up ma liczyć ponad 20 artystów.

Warto przypomnieć, że ewentualny nowy album Slipknot będzie szóstym studyjnym krążkiem kapeli.

Poprzednia płyta – „.5:The Grey Chapter” – miała swoją premierę w październiku 2014 roku. Szacuje się, że Slipknot sprzedał w sumie ponad 40 milionów albumów, co czyni go obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów szeroko rozumianego nurtu hard’n’heavy na świecie.

Fot. Kadr z teledysku

Podobne artykuły

“Juno” – obejrzyj nowy klip TesseracT

Dominika Kudła

Nowy teledysk Transgresji już w sieci

Paweł Kurczonek

Pierwsza publiczna wypowiedź byłego gitarzysty Static-X po odsiadce za seks z nieletnią

Lena Knapik

Zostaw komentarz