Strona główna » Sklep Behemoth – skarpety już w ofercie! 🧦
INNE

Sklep Behemoth – skarpety już w ofercie! 🧦

Zbliża się ten czas w roku. W stacjach radiowych powita nas radosny hit Mariah Carey, Shakin’ Stevens wyśpiewa „Merry Christmas Everyone”, a George Michael znów przypomni o tym, że w „Last Christmas” oddał jej swoje serce.

W telewizji obowiązkowo już „Kevin Sam w Domu” i „Szklana Pułapka” – w końcu tradycja rzecz święta. W takim muzycznym i filmowym towarzystwie znów zadamy sobie poważne pytanie – co podarować swoim najbliższym?

Czytaj również:

Skarpety Behemoth na prezent?

Dla nas, rockowo-metalowej społeczności, nie jest to łatwy czas. Wszak ciężko znaleźć coś co pozwoli nam pozostać “trv metalowcem”, a nie odstraszy potencjalnych odbiorców. Młodsza siostra może nie być zadowolona z zestawu do make-upu zawierającego jedynie czarną i białą farbę z dołączonym poradnikiem „Makijaż na koncert black metalowy dla początkujących”.

Z kolei babcia marny użytek zrobi z pieszczochy nabijanej 10-centymetrowymi gwoździami. Niby to biżuteria, ale na mszę w niedzielę to tak średnio.

A może ktoś z rodziny jest pasjonatem sakralnej architektury średniowiecznej Skandynawii? Możemy wprawdzie wtedy zakupić płytę Burzum „Aske”, natomiast mogą od razu pojawić się pytania dlaczego ten kościół z okładki jakiś taki wybrakowany, bez ścian, dzwonnicy też nie widać i ogólnie wygląda na lekko sponiewierany.

Oficjalne skarpety zespołu Behemoth już na rynku!

Jeżeli więc sen z powiek spędza Wam myśl o tym jak kupić prezent zgodny z duchem prawdziwego metalu i nie zostać posądzonym o czarną magię to już dziś na ratunek przychodzi dobrze znany, polski zespół Behemoth.

Nergal i spółka postanowili wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom i oto na rynku pojawia się prawdziwa perełka – skarpety z logo zespołu. Produkt na prezent lub własnego użytku można już zamawiać w oficjalnym sklepie – https://behemoth-store.com/.

Nie od dziś wiemy, że para porządnych skarpetek to najbardziej chodliwy towar w ostatnim miesiącu roku. Dlaczego więc nie sprawić praktycznego prezentu najbliższym, a przy tym zaimponować bogom metalu?

Ten niesamowity produkt zdobyć możemy w oficjalnym sklepie internetowym za symboliczną cenę 46,5 złotych polskich. I powiadam Wam bracia i siostry – spieszcie się i kupujcie, albowiem w całym roku będzie tylko jedna okazja, aby na pasterkę udać się w skarpetach Behemotha. Tego po prostu nie można przegapić!

Fot. Oficjalny sklep Behemoth

Podobne artykuły

Oświadczenie The Dillinger Escape Plan po wypadku w Polsce

Lena Knapik

Kolejna granica przyzwoitości przekroczona? Live Nation pobiera dodatkowych 50 zł… za nic

Szymon Grzybowski

Koncert Taake odwołany z powodu oskarżeń o nazizm

Agata Laszuk

Cały skład Decapitated wyszedł z aresztu. Pomógł poseł Dominik Tarczyński

Lena Knapik

Nieetyczne zagrania Live Nation – Ticketmaster odpowiada

Dominika Kudła

Dark Phantom zbiera fundusze na trasę koncertową… w Syrii

Agata Laszuk

Zostaw komentarz