Image default
INNE NEWSY

U córki frontmana My Dying Bride zdiagnozowano nowotwór (oświadczenie)


Na stronie My Dying Bride pojawiło się oświadczenie wokalisty grupy – Aarona Stainthorpe’a, wyjaśniające powód, dla którego zespół odwołał w ubiegłym roku wszystkie zaplanowane koncerty. W obszernym komunikacie czytamy:

„We wrześniu 2017r. u mojej pięcioletniej córki zdiagnozowany został nowotwór. To doświadczenie zniszczyło moją rodzinę i przyjaciół i, oczywiście, My Dying Bride oraz związanych z zespołem kolegów. (…) Została zastosowana wysoce niszczycielska, lecz konieczna trucizna, jaką jest chemioterapia, a następnie operacyjnie został usunięty główny guz. Niestety pojawiły się przerzuty. Na początku 2018r. przeprowadzono kolejną operację, by całkowicie pozbyć się widocznej masy (nowotworowej), lecz komórki rakowe nadal znajdowały się w ciele mojej córki, więc konieczne było zastosowanie radioterapii.”

W dalszej części dramatycznego oświadczenia czytamy, że po roku ciężkiej walki i niewyobrażalnego stresu, Aaron wraz z rodziną otrzymali informację, że jego córka została wyleczona z „jednego z najokrutniejszych boskich tworów”.

„Efekty uboczne chemio- i radioterapii zostawiły ją jako rozbitą i żałosną mała istotkę. (…) Do końca życia będę się o nią bał i mam nadzieję, że gdy w końcu spocznę w grobie, (moja córka) będzie silną i szczerą kobietą”

W tym samym oświadczeniu Aaron poinformował, że w międzyczasie zespół pracował nad następcą wydanej w 2015r., płyty „Feel the Misery”:

„Zespół rozpoczął prace nad następną płytą i możemy z radością poinformować, że płyta jest w drodze, właściwie jest niemal kompletna. Nie brałem udziału w komponowaniu materiału, lecz w tym tygodniu wracam do pracy z piórem w ręku, na nowo skupiony i pełen zapału, by wypełnić moją rolę autora tekstów i wokalisty w tej niezwykłej grupie. Powróciliśmy!”

W tym momencie nie są znane żadne szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa My Dying Bride.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Świat pożegnał Chestera Benningtona

Lena Knapik

Nowe piwo od Iron Maiden

Lena Knapik

Piwo z nutką Megadeth

Lena Knapik

1 komentarz

Muchabucha5 7 października 2018 at 08:49

Rak to najokropniejsza choroba,
Leczenie wymaga czasu i bolu.
Oby nie powrocila.
Czekam na dalsze utwory i zycze zdrowka dla calej ekipy i ich rodzin

Odpowiedz

Zostaw komentarz