Johan Hegg z Amon Amarth w teledysku Saxon
Strona główna » Johan Hegg z Amon Amarth gościnnie w teledysku Saxon
NEWSY WIDEO

Johan Hegg z Amon Amarth gościnnie w teledysku Saxon


Nestorzy brytyjskiego heavy metalu zaprezentowali klip do ‘Predator”, utworu pochodzącego z wydanego w lutym tego roku albumu “Thunderbolt“. Zarówno w piosence, jak i w teledysku gościnnie pojawił się Johan Hegg – wokalista Amon Amarth.


Wokalista Saxon, Biff Byford, o utworze “Predator”:

To jest właściwie o zwierzętach znajdujących się na szczycie łańcucha pokarmowego, jak lwy czy tygrysy, albo krokodyle lub rekiny. Parę osób myślało, że utwór jest o filmie “Predator”, ale nie. Chodzi o szczyt łańcucha pokarmowego w tym szczególnym środowisku. (…) Podczas robienia klipu świetnie się bawiłem. Wielkie dzięki Johanowi za robienie ze mną na wokalu.

O samym pomyśle współpracy ze szwedzkim wokalistą w wywiadzie dla Yesterdaze News Byford powiedział:

Amon Amarth to nasi dobrzy przyjaciele. Lubimy ten zespół. Poznaliśmy się kilka lat temu. Lubimy ten wikiński rock. Jesteśmy jak towarzysze broni, chociaż oni są oczywiście młodsi od nas. Ale dorastali w Szwecji w latach 80. z muzyką Saxon i są wielkimi fanami Saxon. A my jesteśmy ich wielkimi fanami. (…) Kiedy zapragnąłem niższego głosu w tym kawałku, od razu pomyślałem o Johanie. Był moim pierwszym wyborem i wykonał fantastyczną robotę. Brzmi świetnie. Lubię wykorzystywać takie okazje i sprawdzać, czy fani je polubią.


7 września ukazała się specjalna edycja “Thunderbolt”, która oprócz zaprezentowanej wcześniej tracklisty zawiera dodatkowo utwory “Thunderbolt” oraz “Nosferatu (The Vampire’s Waltz)” zarejestrowane we Frankfurcie i Los Angeles podczas tegorocznej światowej trasy.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Kadr z teledysku

Podobne artykuły

Metallica – wznowienie kultowego albumu Master of Puppets

Tomasz Koza

Whalesong dołącza do Old Temple

Tomasz Koza

Tak wyglądała Metalmania 2018. Relacja wideo przygotowana przez Metal Mind

Szymon Grzybowski

Megadeth: “KIMB” w nowej wersji…?

Agata Laszuk

Odrażające szczegóły w sprawie Karla Logana oskarżonego o pedofilię

Agata Laszuk

Satyricon na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!