KONCERTY

Acid Drinkers zagra specjalny koncert z okazji 30-lecia działalności

W 2019 mija dokładnie trzydzieści lat od momentu, w którym Acid Drinkers w składzie Titus, Popcorn, Ślimak i Litza zagrali swoją pierwszą w historii próbę. Z tej okazji, zespół postanowił zorganizować specjalny koncert, który upamiętni tą okrągłą rocznice.

Jubileuszowy koncert Acid Drinkers odbędzie się już 5 października bieżącego roku w poznańskim Centrum Kultury “Zamek”

Jak przystało na tak uroczystą okazję, nie może zabraknąć wyjątkowych gości! Razem z aktualnym składem zespołu na scenie wystąpią: Paweł “Drak” Grzegorczyk, Przemek “Perła” Wejmann, Tomek “Lipa” Lipnicki, Wojtek “Jankiel” Moryto, Robert “Bobby” Zebrzycki, Wojciech Hoffman, Wacek “Vogg” Kiełtyka, Ania Brachaczek oraz Kasia Kowalska!

W roli supportu zaprezentuje się grupa DOPE, natomiast w roli gościa specjalnego w Poznaniu wystąpi kapela GOMOR

Przeglądając powyższe personalia dziwić może fakt, że wśród gości nie znajduję się Robert “Litza” Friedrich – jeden z współzałożycieli kapeli. Muzyk opublikował już jednak specjalne oświadczenie, w którym swoją nieobecność tłumaczył faktem, że na ten sam dzień ma już zaplanowany koncert telewizyjny z Luxtorpedą. Cóż, może na 40-lecie panom uda się zgrać z terminami?

Wokalista Acid Drinkers, Titus Pukackim jubileusz oraz trzydzieści lat na scenie podsumował w swoim stylu:

30 lat jazdy bez trzymanki. Zawsze Acids był filtrem czterech osobowości, bez względu na to, kto z nami grał. Przez te lata robiliśmy wszystko to, co chcieliśmy bez oglądania się na mody i firmy płytowe. Na każdym koncercie potrafiliśmy skopać ludziom tyłki i tym razem też to zrobimy!

Titus
Legendy Metalu
Legendy Metalu

Bilety na jubileuszowy koncert Acid Drinkers

Jeśli chodzi o ceny wejściówek, to za 70 zł otrzymamy bilet na miejsce stojące, natomiast za 80 zł na miejsce siedzące. Wszystkim zainteresowanym polecamy jednak spieszyć się z zakupem – bilety schodzą dość szybko, a takiego wydarzenia nie może przegapić żaden fan Acidów!

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Amenra powraca do Polski na dwa koncerty!

Bartłomiej Pasiak

Machine Head zapowiada drugą część europejskiej trasy

Mateusz Lip

Black River ogłasza daty kolejnych koncertów

Lena Knapik

Zostaw komentarz