NEWSY

Marilyn Manson pojawi się w serialu “Amerykańscy Bogowie”

Oparty na prozie Neila Gaimana serial “Amerykańscy Bogowie” doczeka się trzeciego sezonu. Informację tę ujawniono już wiosną tego roku i od tamtej pory udostępniane są kolejne nowinki dotyczące produkcji. Najświeższą jest dołączenie do obsady muzyka Marilyna Mansona, który wcześniej sprawdził się już w małych rolach w serialach “Californication” czy “Synowie Anarchii”.

Marilyn Manson zagra Johana Wengrena, wokalistę kapeli Blood Death z odłamu viking metal

Zarówno jego postać, jak i zespół staną się źródłem mocy Pana Wednesdaya aka Odyna (w tej roli Ian McShane) w jego walce z nowymi bogami. Charles “Chic” Eglee, showrunner serialu, o współpracy z Marilynem:

Jestem wieloletnim wielbicielem jego szacownego talentu twórczego, artystycznego, muzycznego i aktorskiego, dlatego współpraca z nim jest dla mnie wspaniałym przeżyciem. Dzięki specyficznej energii, dowcipowi i nieograniczonemu entuzjazmowi jego rola jako “berserker” w służbie Odyna zapowiada się niepokojąco, oryginalnie i wyjątkowo zabawnie.

Charles Eglee

Marilyn Manson wydaje się być bliżej bogów i religii niż kiedykolwiek wcześniej. Przypomnijmy, że wcześniej w tym roku HBO ogłosiło, że wokalista zagra w popularnym serialu “Młody Papież”.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Strażacy rozgrzeją atmosferę przed Evanescence!

Tomasz Koza

Pod koniec sierpnia odbędzie się Bałtów Open Air 2018

Agata Laszuk

Voidhanger po kilku latach w końcu na śląskiej ziemi!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz