Strona główna » Marilyn Manson pojawi się w serialu “Amerykańscy Bogowie”
NEWSY

Marilyn Manson pojawi się w serialu “Amerykańscy Bogowie”

Oparty na prozie Neila Gaimana serial “Amerykańscy Bogowie” doczeka się trzeciego sezonu. Informację tę ujawniono już wiosną tego roku i od tamtej pory udostępniane są kolejne nowinki dotyczące produkcji. Najświeższą jest dołączenie do obsady muzyka Marilyna Mansona, który wcześniej sprawdził się już w małych rolach w serialach “Californication” czy “Synowie Anarchii”.

Marilyn Manson zagra Johana Wengrena, wokalistę kapeli Blood Death z odłamu viking metal

Zarówno jego postać, jak i zespół staną się źródłem mocy Pana Wednesdaya aka Odyna (w tej roli Ian McShane) w jego walce z nowymi bogami. Charles “Chic” Eglee, showrunner serialu, o współpracy z Marilynem:

Jestem wieloletnim wielbicielem jego szacownego talentu twórczego, artystycznego, muzycznego i aktorskiego, dlatego współpraca z nim jest dla mnie wspaniałym przeżyciem. Dzięki specyficznej energii, dowcipowi i nieograniczonemu entuzjazmowi jego rola jako “berserker” w służbie Odyna zapowiada się niepokojąco, oryginalnie i wyjątkowo zabawnie.

Charles Eglee

Marilyn Manson wydaje się być bliżej bogów i religii niż kiedykolwiek wcześniej. Przypomnijmy, że wcześniej w tym roku HBO ogłosiło, że wokalista zagra w popularnym serialu “Młody Papież”.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nowy utwór Throane

Agata Laszuk

Bartłomiej Krysiuk: “To ja stoję za sukcesem Batushki”

Agata Laszuk

Bruce Dickinson: “ludzie powinni być edukowani w temacie wartości muzyki”

Dominika Kudła

Kat & Roman Kostrzewski: jesienna trasa już w przyszłym tygodniu

Tomasz Koza

Posłuchaj kolejnego utworu Paradise Lost z nowej płyty “Medusa”

Tomasz Koza

Septicflesh nagra koncertowe DVD w Meksyku

Agata Laszuk

Zostaw komentarz