Amenra tour 2019
Strona główna » Amenra na dwóch koncertach w Polsce już w listopadzie
KONCERTY

Amenra na dwóch koncertach w Polsce już w listopadzie

Agencja Winiary Bookings zaprasza na dwa koncerty belgijskiej formacji Amenra. Grupa, po rocznej przerwie od pamiętnego koncertu w warszawskiej Progresji, wraca do Polski z okazji XX-lecia działalności. Zespół wystąpi 13 listopada we Wrocławiu, w Zaklętych Rewirach, a dzień później – w warszawskiej Progresji. Rozpoczęcie koncertów zaplanowane jest na godz. 19:00. W roli supportów wystąpią grupy E-L-R i YLVA.

Bilety na koncerty Amenra

Wejściówki na nadchodzące wydarzenia dostępne są w cenie 80 zł na stronie Winiary Bookings, 90 zł w innych punktach sprzedaży (biletomat.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, ticketos.pl, GoOut, Empik). W dniu koncertu cena biletu wyniesie 100 zł.

Organizator podkreśla, by bilety kupować wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, ze względu na możliwość oszustwa przy zakupie od osób trzecich.

Ograniczenia wiekowe na koncertach

Zwracamy uwagę, że wstęp na koncert dla osób niepełnoletnich, powyżej 16 roku życia, możliwy jest za pisemną zgodą rodzica. Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą pojawić się na koncertach wyłącznie w obecności pełnoletniego opiekuna.

Zapowiedź nadchodzących występów Amenry

Organizator nadchodzących koncertów podkreśla, że wyraźne kontrasty między wszechogarniającą ciemnością, a świetlistym pięknem błyskawic oddają istotę muzyki Belgów i są podsumowaniem kolejnych części z serii “MASS”.

Mając wciąż w sercu niepokój zasiany przez “MASS IV”, nie możemy doczekać się dwóch spotkań, kolejno we Wrocławiu i Warszawie. Kazania głoszone przez Amenrę znalazły swoich odbiorców również w Polsce, a wrocławskie Zaklęte Rewiry i warszawska Progresja posłużą nam za miejsca gdzie będziemy mogli oddać się muzycznej uczcie.

Winiary Bookings

Zespół Amenra powstał w 1999r. w belgijskim mieście Kortrijk

W swojej muzyce łączy wpływy doom metalu, hardcore-punka i post-rocka. Grupa ma w swoim dorobku sześć albumów studyjnych opatrzonych wspólnym tytułem “Mass”. Ponadto, w dyskografii Belgów znajduje się szereg innych wydawnictw, w tym trzy albumy koncertowe.

Członkowie zespołu są założycielami kolektywu artystycznego Church of Ra, który skupia wykonawców i artystów prezentujących światopogląd zbliżony do przekonań muzyków Amenry.

Supporty

E-L-R to szwajcarski zespół założony w 2016r. Muzycy określają swój styl, jako hipnotyczny atmospheric metal. Grupa promuje swój debiutancki album zatytułowany “Mænad”, który ukazał się we wrześniu bieżącego roku.

YLVA pochodzi z australijskiego Melbourne. Sludge metalowa grupa ma w dorobku jeden album studyjny pt. “M E T A”, który ujrzał światło dzienne w 2017r.

Więcej informacji na temat nadchodzących koncertów w wydarzeniach na portalu Facebook (Wrocław, Warszawa).

Artykuł sponsorowany 

Podobne artykuły

Machine Head zapowiada drugą część europejskiej trasy

Mateusz Lip

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce w 2020 roku

Tomasz Koza

Swallow The Sun, October Tide oraz Oceanwake na jedynym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Metallica coraz bardziej zaskakuje. Co nas czeka w Warszawie?

Bartłomiej Pasiak

Doro na koncercie w Polsce w 2020 roku

Mateusz Lip

Immolation wraz z gośćmi na trzech koncertach w Polsce

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!