Eluveitie i Lacuna Coil na dwóch koncertach w Polsce
Strona główna » Eluveitie i Lacuna Coil zagrają w grudniu w Krakowie i Warszawie (?)
KONCERTY

Eluveitie i Lacuna Coil zagrają w grudniu w Krakowie i Warszawie (?)


Folk metalowa grupa Eluveitie, która po sporych zmianach personalnych, szykuje się do wydania kolejnego albumu w nowym już składzie. Więcej o nowym wydawnictwie Eluveitie możecie przeczytać na naszych łamach.

Lacuna Coil również nie próżnuje, jak zapowiada frontmanka grupy – Cristina Scabbia, ich nowa płyta również jest w drodze. Na tę chwilę nieznane są konkretne szczegóły, a jedynie to, że ma pojawić się jeszcze w 2019 roku.

Eluveitie i Lacuna Coil zagrają w 2019 roku w Polsce?

Wczoraj do sieci trafiła informacja, która zapowiada europejską trasę promującą obu zespołów o nazwie “Ategnatos European Tour 2019”, która wystartuje jesienią, konkretnie 8 listopada, a zakończy 21.12. W roli headlinera wystąpi Eluveitie, Lacuna Coil zagra jako gość specjalny, zaś supportem będzie grupa Infected Rain.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że umieszczono dwie różne wersje plakatów – na jednym widnieje Polska, na drugim już nie. Ta pierwsza została dodana przez samą Cristinę na jej Instagramie, która po czasie najwidoczniej została usunięta. Chwilę później pojawił się plakat nr 2, który już oficjalnie został dodany na wszystkich profilach Eluveitie i Lacuna Coil. Internet jednak robi swoje i udało się zrobić kopię, którą opublikował polski fanklub Lacuna Coil, porównać je możecie poniżej.


Lacuna Coil, Eluveitie i Infected Rain prawdopodobnie zagrają w Krakowie i Warszawie.

Takie właśnie przystanki na trasie można wyczytać z plakatu, który prawdopodobnie przez pomyłkę wyciekł do sieci. Wstępnie planowane daty to 10 grudnia dla Krakowa i 11 grudnia dla Warszawy. Na dalsze informacje, o ile takowe pojawią się, musimy zaczekać. Pamiętajcie, że wszystko może ulec zmianie, ale znając naszych włodarzy, ktoś już przytulił te wydarzenia i czeka na ich oficjalne ogłoszenie. Jak myślicie? Dla podglądu oba wspomniane plakaty:

Podobne artykuły

My Own Abyss rusza w trasę koncertową – krakowscy metalcore’owcy zagrają w pięciu miastach

Szymon Grzybowski

5 lat Alissy White-Gluz w Arch Enemy – uczcij rocznicę wypadem na koncert do Wrocławia!

Szymon Grzybowski

Black River w marcu wyruszy w trasę (daty, miasta, bilety)

Krzysztof Natkański

Motionless In White, August Burns Red, Bury Tomorrow w Polsce w 2020 roku

Krzysztof Natkański

Mgła, Revenge oraz Doombringer już za tydzień na 4 koncertach w Polsce

Redakcja

Acid Drinkers gościem specjalnym na koncercie Anthrax we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!