Strona główna » Slipknot na koncercie w Polsce w 2020 roku!
KONCERTY

Slipknot na koncercie w Polsce w 2020 roku!

Grupa Slipknot jeszcze nie tak dawno gościła w Polsce podczas Mystic Festival 2019… A już ogłosiła kolejny koncert w naszym kraju! Łódź będzie miejscem, w którym wystąpi amerykańska grupa. Na ten moment nie wiemy, kiedy dokładnie Amerykanie zawitają do Polski, ale wiadomo, że będzie to w przyszłym roku, a nie jak wcześniej prognozowała grupa Koncerty w Polsce – w 2019. Nie podano dokładnego miejsca występu, aczkolwiek można przewidywać, że będzie nim Atlas Arena.

Muzycy odwiedzą jeszcze 27 innych miast, gdzie będą promować album „We Are Not Your Kind”. Premiera wydawnictwa jest zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku. Płyta składa się z 14 utworów, na ten moment poznaliśmy tylko jeden z nich – „Unsainted”.

Slipknot obecnie występuje z tajemniczym perkusistą.

Muzycy mają z tego powodu niezłą „bekę”, ponieważ są zalewani pytaniami fanów na temat nowego członka grupy. Przypomnę, że Chris Fehn zakończył swoją współpracę z zespołem w marcu tego roku. Od tego momentu na bębnach gra bliżej nieokreślony osobnik. Jednak muzykom nie przeszkadza to, aby trochę pośmiać się z całej sytuacji. Podczas jednego z koncertów jeden z fanów dostrzegł na jednej z części zestawu perkusyjnego nowego członka zespołu pytanie: „Kto jest nowym członkiem?” oraz narysowaną postać człowieka z pytajnikiem w środku.

Zakup biletów będzie możliwy wcześniej przy zamówieniu pre-ordera nowej płyty zespołu z oficjalnego sklepu Roadrunner.

Slipknot - trasa 2020, plakat

Fot. Szymon Grzybowski; MetalNews

Podobne artykuły

Babymetal po raz pierwszy w Polsce – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Zbliżają się dwa polskie koncerty Myrkur

Lena Knapik

Shining w maju na dwóch koncertach

Dominika Kudła

Nadciąga zniszczenie: styczniowa trasa Witchmaster + Embrional + Brüdny Skürwiel

Agata Laszuk

DevilDriver na jedynym koncercie w Warszawie!

Bartłomiej Pasiak

Black punkowy Skøv zapowiada trasę koncertową po Polsce

Redakcja

Zostaw komentarz