Koncerty metalowe 2019 rok
Strona główna » Kreator, Lamb of God i Power Trip na wspólnym koncercie w Krakowie
KONCERTY

Kreator, Lamb of God i Power Trip na wspólnym koncercie w Krakowie

Z tygodnia na tydzień kalendarz koncertów na następny rok zapełnia się w bardzo szybkim tempie. W 2020 roku w Polsce wystąpią m.in. Rammstein, Slipknot, Megadeth, Testament i Exodus.

Do tego zacnego grona właśnie dołączyły zespoły: Kreator, Lamb of God oraz Power Trip. Te grupy zagrają wspólny koncert w krakowskiej Tauron Arenie już 2 kwietnia 2020 roku. Bilety będą dostępne już 6 września od godziny 10.00, cena na miejsca stojące będzie się wahać od 159 zł do 180 zł, a na siedzące od 169 zł do 190 zł. Organizatorem wydarzenia jest Knock Out Productions.

Lamb of God – być może zaprezentują nowy materiał

Na nowy album tego amerykańskiego zespołu musimy czekać już od czterech lat. Ostatnim longplayem Lamb of God jest „VII: Sturm Und Drang” z 2015 roku. Po wydaniu płyty długogrającej muzycy wypuścili również epkę pt. „The Duke”. W tym roku ogłosili również wznowienie „Ashes of the Wake” z okazji piętnastolecia pierwszego wydania tego krążka.

Muzycy ostatni raz odwiedzili Polskę w listopadzie zeszłego roku. Wtedy towarzyszyli Slayerowi na jego prawie „pożegnalnej” trasie po Europie. W Łodzi zagrali w sumie 9 piosenek, w tym 2 z ostatniej płyty. Obecnie band pracuje nad powiększeniem swojej dyskografii. Szczegółów wydawnictwa jeszcze nie poznaliśmy, jedynie wiemy, że na płycie zagra nowy perkusista – Art Cruz.

Kreator – niemiecka legenda zawsze mile widziana

Muzycy odwiedzili Polskę już 23 razy! Ostatnia ich wizyta była częścią trasy The European Apocalypse. Miało to miejsce 13 grudnia 2018 roku w Warszawie. Niemieckim muzykom towarzyszyły wtedy 3 grupy: Hatebreed, Dimmu Borgir oraz Bloodbath.

Podczas warszawskiego koncertu usłyszeliśmy 13 kawałków pochodzących z całej dyskografii bandu. Członkowie Kreator wykonali m.in. utwory z najnowszego „Gods of Violence” czy słynnych „Endless Pain” i „Pleasure to Kill”. Nowy longplay jest zapowiedziany na przyszły rok, ale również nie posiadamy żadnych informacji.

Power Trip – wschodząca gwiazda thrash metalu?

To zespół, który został założony w 2008 roku, i od tego momentu wydał dwie płyty – „Manifest Decimation” i „Nightmare Logic”. Obydwie zebrały świetne recenzje, a zwłaszcza druga z nich. Muzycy są również aktywni koncertowo, wystąpili już czterokrotnie w Polsce. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć ich w Krakowie podczas Mystic Festival. Podczas tej imprezy zaprezentowali się na scenie Shrine, gdzie zagrali w sumie 8 piosenek. Grali w straszny upał, ale za sprawą swojej muzyki jeszcze bardziej rozgrzali krakowską publiczność.

Fot. Tomasz Koza; MetalNews.pl

Podobne artykuły

Faun wystąpi na dwóch koncertach w Polsce w 2020 roku

Lena Knapik

Cellar Darling na jedynym koncercie w Polsce

Lena Knapik

The Word Alive na jedynym koncercie w 2019 roku

Dominika Kudła

Sacred Reich na dwóch koncertach w Polsce w 2019 roku

Dominika Kudła

In Twilight’s Embrace rusza w trasę Do Diabła z Wami

Redakcja

Black punkowy Skøv zapowiada trasę koncertową po Polsce

Redakcja

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!