KONCERTY

Metalowa Wigilia 2019: Sólstafir, Primordial, Carpathian Forest, Infernal War, Arkona

Rozwiązała się zagadka świeżej pozycji w koncertowym kalendarzu naszego kraju. Niedawno informowaliśmy o tajemniczej zapowiedzi Sólstafir. W mediach społecznościowych kapeli pojawiła się informacja o występie 21 grudnia w Warszawie podczas nieznanego wcześniej eventu nazwanego “X-mass Festival”. Teraz już wiemy, co stoi pod tym szyldem.

21 grudnia w warszawskiej progresji odbędzie się Metalowa Wigilia 2019

Podczas imprezy wystąpią: Sólstafir, Primordial, Carpathian Forest, Infernal War i polska Arkona. Koncert organizowany jest przez agencję Massive Music. Wydarzenie można śledzić na Facebooku. Ceny biletów jeszcze nie są znane.

… 😈 …

Opublikowany przez Massive Music (Official site) Niedziela, 21 lipca 2019

Wiadomo, że islandzki Sólstafir wystąpi na imprezie w ramach małej trasy zorganizowanej z okazji dziesięciolecia wydania albumu “Köld”. Podczas Metalowej Wigilii będzie go można usłyszeć ze sceny w całości.

Okres przedświąteczny upłynie w stolicy wśród ciężkich brzmień

Przypomnijmy, że tydzień przed Metalową Wigilią, czyli 15 grudnia, również w Progresji odbędzie się dobrze już znane wydarzenie Merry Christless, podczas którego zagrają Triumph of Death, Furia, Dødheimsgard, Bölzer, Blaze of Perdition oraz Matterhorn. Bilety na koncert są już dostępne na stronie Knock Out Productions.

Podobne artykuły

Cradle of Filth na koncercie w Polsce zagra w całości swoją najlepszą płytę

Lena Knapik

Haken zagra jako gość specjalny na koncercie Devina Townsenda we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

Cannibal Corpse zapowiada jesienną trasę koncertową po Ameryce

Mateusz Lip

Zostaw komentarz