KONCERTY

Napalm Death wyruszy w trasę po Europie

Weterani grindcore’owej sceny z Napalm Death już w 2020 roku ponownie wyruszą w trasę koncertową po Europie. I to nie w byle jakim towarzystwie – razem z nimi w tournée wyruszą EYEHATEGOD oraz trzy inne kapele!

Trasa Napalm Death odbędzie się pod szyldem “Campaing For Musical Destruction Tour 2020”

Grupa rozpocznie koncertowanie 7 lutego show w niemieckim Oberhausen, a zakończy 8 marca w (także niemieckiej) Koloni. Po drodze, muzycy wpadną jeszcze między innymi do Wielkiej Brytanii, Francji, Czech oraz Holandii. Warto dodać, że do koncertowania z Napalm Death prawdopodobnie powróci basista grupy, Shane Embury. Muzyk ostatnimi czasy musiał zrezygnować z występów z zespołem przez powody osobiste.

Razem z Napalm Death w trasę wyruszą jeszcze takie kapele jak: EYEHATEGOD, Misery Index, ROTTEN SOUND oraz BAT. W skrócie – solidny skład pełen mocnego uderzenia!

W ramach trasy Napalm Death zawita do ośmiu państw

Niestety, na liście koncertów nie znajdziemy tym razem Polski. Jednak, jak już wcześniej było wspominane, grupa wpadnie przykładowo do Niemiec i Czech, tak więc dla chcącego nic trudnego!
Całkowitą rozpiskę tournée sprawdzić możecie na poniższym plakacie:

Plakat promujący europejską trasę Napalm Death w 2020 roku
Plakat promujący europejską trasę Napalm Death w 2020 roku

Być może usłyszymy nowe utwory Napalm Death

Skąd takie podejrzenia? Ano stąd, że kilka tygodni temu zespół podzielił się na swoim facebookowym profilu informacją o zakończeniu nagrywania nowego albumu. Materiał przechodzi obecnie etap miksowania. Wiemy także, że wydaniem krążka zajmie się Century Media Records. Na większą ilość szczegółów musimy jeszcze niestety zaczekać.

Obecnie dyskografię grupy zamyka wydany w 2014 roku album “Apex Predator – Easy Meat”. Z krążka pochodzi między innymi singiel “Smash A Single Digit”.

Fot. Mateusz Kluba – Infernal Impressions

Podobne artykuły

Black River ogłasza daty kolejnych koncertów

Lena Knapik

Батюшка (Drabikowski) zapowiada koncerty

Paweł Kurczonek

Alter Bridge zapowiada nowy album i jedyny koncert w Polsce!

Bartłomiej Pasiak

Perturbator i Dan Terminus już w marcu odwiedzą wrocławską Pralnię

Agata Laszuk

Nile i Hate Eternal na czterech koncertach w Polsce w 2019 roku!

Agata Laszuk

Shining w maju na dwóch koncertach

Dominika Kudła

Zostaw komentarz