Napalm Death 2017
Strona główna » Nadciąga nowy album Napalm Death!
PŁYTY

Nadciąga nowy album Napalm Death!

Od dawna krążyły jedynie plotki, pogłoski, nieoficjalne informacje. A fani się niecierpliwi, bo ostatni studyjny krążek Napalm Death “Apex Predator – Easy Meat” został wydany prawie pięć lat temu. Tymczasem kapela po cichutku, bez rozgłosu nagrała już nowy materiał, który jest aktualnie miksowany.

Nowy album Napalm Death w 2019 roku?

Na nową płytę wielbiciele brytyjskiego grindcore / death metalu mieli nadzieję w 2018 roku, kiedy to grupa zapowiedziała wydanie tworu o nazwie “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Szybko się jednak okazało, że nie będzie to pełnoprawny album studyjny, a kompilacja 31 utworów, wśród których znalazły się już te znane oraz wcześniej niepublikowane kawałki nagrane podczas wcześniejszych sesji.

Jak powiedział wokalista Mark “Barney” Greenway:

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do albumów kompilacyjnych, bo nie chcę dawać ludziom czegoś, co już mają. To zdzierstwo. Ale tu wszystkie utwory są specjalne. Ok, może wcześniej już się gdzieś pojawiły, ale są takie, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Mark Greenway:

Napalm Death skończył nagrywać

Według najnowszego posta na oficjalnym Facebooku zespołu nowy materiał został już nagrany i teraz przechodzi etap miksowania. Muzycy podzielili się zdjęciami z brytyjskiego The Parlour Recording Studios. Szczegółów póki co brak. Wiadomo jedynie, że krążek zostanie wydany przez Century Media Records.

Shane Embury robi przerwę w koncertowaniu z Napalm Death

Przypomnijmy, że basista Shane Embury nie wyruszył razem z formacją w jesienną trasę Napalm Death z Sick of It All oraz Municipal Waste. Zastąpił go Vernon Blake znany m.in. z grupy Anarchus. Ebury w oficjalnym oświadczeniu przekazał, że po prostu nie jest stanie grać teraz koncerty. Fani zaczęli spekulować, czy taki obrót sytuacji nie wynika aby z problemów zdrowotnych muzyka.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Rammstein: nowy album najprawdopodobniej w kwietniu 2019

Dominika Kudła

Ghost zapowiada nowy album „Prequelle”. Posłuchaj pierwszego singla “Rats”

Szymon Grzybowski

IPERYT: przedpremierowy odsłuch nowej płyty “The Patchwork Gehinnom”

Tomasz Koza

Nowy album Overkill zatytułowany „The Wings of War” w 2019 roku

Dominika Kudła

Megadeth planuje wkroczyć do studia pod koniec roku

Lena Knapik

Fanthrash: nowa płyta “Kill The Phoenix” już dostępna

Redakcja

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!