MUZYKA NEWSY

Cryptopsy: posłuchaj “Sire of Sin” z nadchodzącej EPki

Cryptopsy, kanadyjscy weterani ekstremalnego grania, szykują się do wydania nowej EPki. Album zatytułowany „The Book of Suffering – Tome II” ukaże się 26 października, w trzy lata po premierze „The Book of Suffering – Tome I”. Przy tej okazji zespół opublikował wideoklip do utworu „Sire of Sin”, pochodzącego właśnie z nadchodzącego mini-albumu.

Poniżej owoc współpracy Cryptopsy i reżysera Chrisa Kellsa:


Tak członkowie zespołu skomentowali formę teledysku:

Wiedzieliśmy, że klip będzie musiał być tak chaotyczny jak utwór. Aby to osiągnąć, zrezygnowaliśmy z ujęć uchwyconych z występów na żywo, całościowych. Zdecydowaliśmy się zastąpić je ekstremalnymi zbliżeniami na każdego członka zespołu. Rzuciliśmy wyzwanie Chrisowi, naszemu montażyście, by stworzył niezliczoną liczbę kadrów pod różnymi kątami z minimalnym oświetleniem. Szczerze mówiąc efekt końcowy po prostu nas rozwalił.

“The Book of Suffering – Tome II” została zarejestrowana w studio The Grid w Montrealu. Nad jej miksem oraz masteringiem czuwali członkowie The Grid. Autorem okładki, tak jak w przypadku poprzednika albumu, jest Remy Cooper.

A my tymczasem przypominamy, że fani Cryptopsy będą mieli okazję usłyszeć nowy materiał już 19 listopada w poznańskim klubie U Bazyla.

cryptopsy the book of suffering tome ii
Tracklista „The Book of Suffering – Tome II”:

01. The Wretched Living
02. Sire Of Sin
03. Fear His Displeasure
04. The Laws Of The Flesh

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Eric Sanchez

Podobne artykuły

Mark Morton i Chester Bennington we wspólnym utworze

Lena Knapik

James Hetfield: 8 lat to za długo, to się nie powtórzy.

Lena Knapik

Batushka publikuje oświadczenie

Agata Laszuk

2 komentarze

jansonp 10 września 2018 at 10:47

Doooobre…jednak nie ma co weterani to weterani, już się ślinię na ten album mniam:)

Odpowiedz
ankietowiec1 10 września 2018 at 14:14

O tak, tak, to jest coś pięknego. “Sire of Sin” z nadchodzącej EPki nowy singiel Cryptopsy świetny ! Aż od kiwania głowa boli 🙂 Teledysk mega wciągający, trzyma klimat. Każdy długo włosy powinien choć raz posłuchać tego. Nie ma co trzeba kupić sobie ten utwór, wręcz obowiązkowo 😀 Widać, że mamy tutaj do czynienia z poważnym kawałkiem.

Polecam

Odpowiedz

Zostaw komentarz