MUZYKA

Posłuchaj nowego utworu Ill Niño “Sangre”


Wielka niespodzianka dla fanów Ill Niño. Po ciszy trwającej od 2014 roku, czyli od wydania ostatniego albumu “Till Death, La Familia”, zespół prezentuje jeszcze gorący utwór zatytułowany “Sangre”.


“Sangre” jest pierwszą piosenką nagraną po dość sporych rotacjach w składzie Ill Niño.

Od czasu ostatniej płyty zespół pożegnał się z wokalistą Cristianem Machado, gitarzystą prowadzącym Ahruem Lusterem oraz gitarzystą rytmicznym Diegiem Verduzcem. Obecnie za mikrofonem stanął Marcos Leal, a za wiosła chwycili Sal Dominguez i Jess Dehoyos.

Po rozstaniu się z trzema muzykami kapela wydała oficjalne oświadczenie:

Bycie w zespole można porównać do małżeństwa. Czasem ludzie się rozchodzą, nie zgadzają się ze sobą i separacja staje się nieunikniona. Życzymy naszym byłym członkom wszystkiego najlepszego w ich muzycznych karierach. Nasi nowi członkowie zostali wybrani bardzo starannie. Są bardzo szanowanymi i doświadczonymi muzykami.

Nowy wokalista Ill Niño, Marcos Leal, o rozpoczęciu współpracy:

Każdy, kto mnie zna, wie, że kocham ten zespół. Od najmłodszych lat śpiewałem Ill Niño i ta kapela zawsze miała specjalne miejsce w moim sercu. Kiedy nadarzyła się okazja, aby stanąć na jego czele, oczywiście musiałem to rozpatrzyć.

Marcos Leal

Póki co nie wiadomo, czy utwór jest zapowiedzą zbliżającego się nowego krążka.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Omnium Gatherum: nowy singiel online

Agata Laszuk

Flotsam and Jetsam: posłuchaj singla “Control”

Dominika Kudła

Zakk Wylde publikuje nagranie w hołdzie dla Dimebaga Darrella

Agata Laszuk

Zostaw komentarz