NEWSY WYDARZENIA

Brutal Assault 2018: do składu dołączają Carnifex, Dying Fetus, Hirax, Northlane, Hate


O tak! Wieści z obozu Brutal Assault na temat powiększającego się line-upu zawsze budzą zainteresowanie tym festiwalem. Jakiś czas temu informowaliśmy Was za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku o ekskluzywnym koncercie Behemoth, ekskluzywnym ponieważ grupa w 2018 roku wystąpi tylko raz w Czechach (właśnie na Brutal Assault) i tylko raz na Słowacji.

Przejdźmy jednak do obecnego ogłoszenia kolejnych artystów, którzy zostali potwierdzeni, a są to: Carnifex, Dying Fetus, Hirax, Northlane, Hate, Diablo Swing Orchestra i Counterparts.Przypomnijmy, że Brutal Assault z numerem 23 zaplanownay został na 8-11.08.2018. Do sprzedaży trafiła również pierwsza pula promocyjnych karnetów w cenie 2100 CZK (ok. 336 zł) w systemie [email protected], która dostępna będzie do końca kwietnia na stronie internetowego sklepu – shop.brutalassault.cz.

Do składu dołączyli m.in. PeturbatorCarpathian ForestDead CongregationProtector Whoredom Rife dołączają ojcowie szwedzkiego death metalu z At the Gates, death metalowcy z Sadistic IntentPestilence, grindcore’owcy z Misery Index, metalcore’owcy z The Black Dahlia MurderNailsKurokuma, spod znaku doom metalu na scenie zobaczymy Novembers Doom, z rodzimego podwórka prężnie rozwijający się Obscure Sphinx, Amerykańskie Pillorian , zespołu stworzonego na gruzach Agalloch oraz Ihsahn.


↘Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Fot. Materiały promocyjne

Zostaw komentarz