NEWSY

Chris Adler wraca do grania, ale nie z Lamb Of God

W lipcu tego roku Lamb Of God wydał oficjalne oświadczenie, w którym informował o rozstaniu z wieloletnim perkusistą Chrisem Adlerem. Jednak zgodnie ze wstępnymi zapowiedziami muzyk wraca na scenę, lecz nie do swojego macierzystego obozu. Dołączy do istniejącej już od pewnego czasu supergrupy.

Adler nie występuje z Lamb Of God od 2018

Kapela poinformowała o rozstaniu z Chrisem w lipcu tego roku, chociaż sam muzyk nie udział się w zespole od lata 2018. Zespół wyruszył na trasę koncertową z Artem Cruzem (Prong, Winds Of Plague), który po roku zastępstw oficjalnie zajął miejsce Adlera.

Przyczyną odsunięcia się Adlera od Lamb Of God był wypadek motocyklowy, któremu perkusista uległ pod koniec 2017. Rekonwalescencja nie zgrywała się z pracą w zespole.

Chris Adler wraca na scenę, ale nie do Lamb Of God

Powrót Chrisa Adlera do grania był tylko kwestią czasu. Już po wydaniu oficjalnego świadczenia o rozstaniu z Lamb Of God, muzyk zapowiadał, że odejście od zespołu nie oznacza końca jego kariery. Przerwa nie trwała długo – na Instagramie muzyka pojawił się pierwszy post informujący o koncertach supergrupy Hail!, w skład którego oprócz Adlera wchodzi basista James Lomenzo (znany z White Lion, Megadeth, Black Label Society), gitarzysta Phil Demmel (Vio-Lence, Machine Head) i wokalista Steve “Zetro” Souza (Exodus).

Formacja pojawi się między innymi w Rosji, Bułgarii, Libanie czy Nepalu.

Chris o rozpoczęciu współpracy z Hail!:

Nie mogę się doczekać spotkania z fanami i odkrywania tych wszystkich miejsc, które są poza utartymi szlakami. Jestem podekscytowany tym, że mogę to robić z trzema najfajniejszymi, ale twardo stąpającymi po ziemi facetami. HAIL!

Chris Adler

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nergal w folkowo-bluesowej wersji

Lena Knapik

Ozzy chciałby zagrać z Black Sabbath na turnieju sportowym w 2022 roku

Agata Laszuk

Brian “Head” Welch o tym, jak Bóg przywiódł go z powrotem do Korn.

Lena Knapik

Monstrosity powraca po 11 latach z nowym albumem

Dominika Kudła

Departament Sprawiedliwości bada możliwe naruszenia przepisów antymonopolowych przez Live Nation

Dominika Kudła

In Twilight’s Embrace: pierwszy utwór z nowej płyty i koncerty z Immolation

Tomasz Koza

Zostaw komentarz