Image default
NEWSY

E.V. Martel zastępuje Karla Logana na trasie Manowar


Po kontrowersjach związanych z aresztowaniem Karla Logana w końcu wiadomo, kto zajmie jego miejsce podczas nadchodzącej trasy koncertowej Manowar – “Final Battle”. Obowiązki gitarzysty przejmie E.V. Martel.

E.V. Martel zaczął grać na gitarze już w wieku ośmiu lat.

Jest wyjątkowo oddanym fanem Manowar, wręcz żyjącym muzyką tej kapeli i ideą prawdziwego metalu. Przez lata występował w jedynym na świecie oficjalnym zespole grającym covery Manowar; zna każdy utwór, jaki kiedykolwiek został przez tę kapelę nagrany i jest to dla niego wielkim powodem do dumy. Jego styl gry stanowi mieszankę jego własnych umiejętności i wszystkich poprzednich gitarzystów Manowar.

Nie ma chyba osoby, która bardziej zasługuje na granie w Manowar niż ich własny fan; ten, który poświęcił całe życie naszym fanom i muzyce, który udowodnił, że jest prawdziwym Manowarriorem!

– powiedział basista zespołu, Joey DeMaio

Możliwość grania dla najlepszych fanów na świecie to dla mnie zaszczyt! Każdego dnia żyję przekazem, jaki daje nam Manowar: uwierzcie w siebie, a mogą się spełnić nawet wasze najdziksze marzenia!

– powiedział E.V.

Ostatnia trasa Manowar, „Final Battle” rozpocznie się 25 lutego w izraelskim Tel Avivie i poprowadzi grupę przez 28 miast; od Rosji poprzez Niemcy, Skandynawię i Anglię aż na zachód Francji.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Trivium, Power Trip i Venom Prison w Polsce – szykuje się potrójne metalowe uderzenie

Albert Markowicz

Miss May I, Fit For A King, Void Of Vision oraz Currents na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Cristina Scabbia: „Zawsze postrzegałam siebie na równi z mężczyznami w zespole”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz