Strona główna » Megadeth zapowiada album „Warheads on Foreheads”
PŁYTY

Megadeth zapowiada album „Warheads on Foreheads”Dave Mustaine i spółka nie próżnują i biorą się za kolejny projekt. Jak wszystkim fanom zespołu wiadomo, muzycy pracują nad nowym albumem studyjnym, którego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Artyści również zapowiedzieli wydanie dwóch zremasterowanych wersji swoich płyt pochodzących z początku XXI wieku. Mowa tu o „The World Needs a Hero” oraz „The System Has Failed”. Odświeżone wydania tych longplayów ukażą się już 15 stycznia. Tym razem muzycy postanowili wydać składankę z największymi przebojami, które pochodzą z ich bogatej dyskografii.

Listę utworów, które znajdą się na składance przygotuje Dave Mustaine.

Megadeth - Warheads on Foreheads, 2019
Megadeth – Warheads on Foreheads, 2019

Na „Warheads on Foreheads”, bo tak będzie brzmiała nazwa wydawnictwa, pojawi się 35 zremasterowanych piosenek. Muzycy jednak nie podali jakie to będą kompozycje. Lider, wokalista i gitarzysta Megadeth, czyli oczywiście Dave Mustaine własnoręcznie wybrał dzieła, które znajdą się na nowej składance, która swoją premierę będzie miała 22 marca bieżącego roku.

Pre-order dla członków Cyber Army, czyli oficjalnego fanklubu tej amerykańskiej grupy, rozpocznie się 25 stycznia. Na okładce „Warheads on Foreheads” widzimy maskotkę grupy, czyli Vica Rattleheada. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć na oprawie piętnastego albumu studyjnego Megadeth pt. „Dystopia”. Bohater na okładce siedzi na niezwykle uzbrojonym samolocie bojowym. To daje nadzieję, że składanka będzie bombowa.

Koncerty Megadeth w 2019 roku również zapowiadają się ciekawie

Najciekawszym występem zespołu z całą pewnością będzie Megacruise, czyli rejs z wielkimi metalowymi gwiazdami. Całość rozpocznie się 13 października 2019 roku w porcie w Los Angeles, a zakończy pięć dni później. Obecność na tym niezwykłym wydarzeniu zapowiedzieli już tacy wykonawcy jak m.in. Anthrax, Doro, Testament czy Metal Church. Muzycy również potowarzyszą Ozzy’emu Osbourne’owi podczas trasy „No More Tours 2”. Grupa również pojawi się na słynnym festiwalu Rock In Rio.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Varathron: “Patriarchs Of Darkness” już 27 kwietnia

Agata Laszuk

Obejrzyj teledysk We Sell The Dead do utworu “Pale And Perfect”

Lena Knapik

Above Aurora zapowiada nowy mini-album “Path to Ruin”

Agata Laszuk

Nowa płyta Obituary już w marcu

Lena Knapik

Rob Halford ujawnia 10 ulubionych albumów metalowych

Tomasz Koza

Whalesong dołącza do Old Temple

Tomasz Koza

Zostaw komentarz