Strona główna » Ghost bez nowego albumu do 2021?
NEWSY

Ghost bez nowego albumu do 2021?
Frontman zespołu Ghost – Tobias Forge potwierdził na łamach serwisu Overdrive, że planuje odwiedzić studio dopiero w styczniu. Prace ruszą po dwóch trasach koncertowych, które Ghost zaplanował na 2019 rok. Album nad którym kapela będzie pracować ma być swoistym follow-upem dla „Prequelle”.

Cały czas o tym myślę. Oczywiście, że niebawem odwiedzimy studio. Zamierzam rozpocząć prace nad albumem na początku stycznia. Będziemy również robić kolejną trasę po Stanach we wrześniu/październiku, a potem powrócimy do Europy, gdzie spędzimy czas do świąt. Po Nowym Roku zamierzamy rozpocząć przygotowania do pracy nad nowym albumem. Ludzie muszą zrozumieć, że spędzam średnio od 5 do 6 miesięcy w studio. Nie dzieje się tak z powodu czerwonych światełek, bądź czegokolwiek. Chodzi tu o to, że muszę spędzić czas w kreatywnym środowisku. Staram się również pracować w normalnym czasie, ponieważ mam rodzinę. Chciałbym, więc aby moje godziny pracy były w miarę sensowne. (…) Tak jak wspomniałem, nagranie wszystkiego potrwa pewnie 6 miesięcy, dlatego prace nad wydawnictwem zakończą się latem.

Tobias Forge

Ghost na chwilę obecną ma pełne ręce roboty, ponieważ stanowi support dla Metalliki podczas Worldwired Tour. Polscy fani również będą mieli okazję zobaczyć Tobiasa Forge’a wraz z zespołem 21 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Ostatnio wydanym albumem zespołu był wcześniej wspomniany „Prequelle”. Płyta spotkała się z niesamowicie dobrym odbiorem i uznaniem wśród krytyków. Ghostowi udało się zbudować ogromną rzeszę fanów dzięki dobrze napisanym heavy metalowym riffom połączonymi z niezwykle melodyjnymi refrenami, które na myśl rzucają nam muzykę Abby. Co uda nam się usłyszeć za dwa lata? Czekamy z niecierpliwością.

Santo Subito! Recenzja Ghost – „Prequelle”

Fot. Mikael Eriksson

Podobne artykuły

Pierwszy trailer z nadchodzącego DVD od Dimmu Borgir

Lena Knapik

Enter Shikari i The Toy Dolls zagrają na 3 -majówce we Wrocławiu

Tomasz Koza

Iron Maiden: nowy album live już w listopadzie

Agata Laszuk

Xandria rozstaje się z dotychczasową wokalistką

Lena Knapik

Pierwszy singiel z solowego projektu wokalistki Therion pt. “Aliens”

Lena Knapik

Judas Priest w nowym kawałku składa hołd bohaterom wojennym

Szymon Grzybowski

2 komentarze

TruFan 14 listopada 2019 at 18:25
0

Nie wiem, co to za zespół, bo słucham tylko metalu, ale wezne ten bilet, co by nikt inny się nie meczyl. Przynajmniej odpocznę od jazgotu Grazynki.

Odpowiedz
tomasz 17 listopada 2019 at 08:31
0

Mam już bilety kolekcjonerskie ,fajnie grają

Odpowiedz

Zostaw komentarz