Ghost i Cardinal Copia
Strona główna » Ghost bez nowego albumu do 2021?
NEWSY

Ghost bez nowego albumu do 2021?
Frontman zespołu Ghost – Tobias Forge potwierdził na łamach serwisu Overdrive, że planuje odwiedzić studio dopiero w styczniu. Prace ruszą po dwóch trasach koncertowych, które Ghost zaplanował na 2019 rok. Album nad którym kapela będzie pracować ma być swoistym follow-upem dla „Prequelle”.

Cały czas o tym myślę. Oczywiście, że niebawem odwiedzimy studio. Zamierzam rozpocząć prace nad albumem na początku stycznia. Będziemy również robić kolejną trasę po Stanach we wrześniu/październiku, a potem powrócimy do Europy, gdzie spędzimy czas do świąt. Po Nowym Roku zamierzamy rozpocząć przygotowania do pracy nad nowym albumem. Ludzie muszą zrozumieć, że spędzam średnio od 5 do 6 miesięcy w studio. Nie dzieje się tak z powodu czerwonych światełek, bądź czegokolwiek. Chodzi tu o to, że muszę spędzić czas w kreatywnym środowisku. Staram się również pracować w normalnym czasie, ponieważ mam rodzinę. Chciałbym, więc aby moje godziny pracy były w miarę sensowne. (…) Tak jak wspomniałem, nagranie wszystkiego potrwa pewnie 6 miesięcy, dlatego prace nad wydawnictwem zakończą się latem.

Tobias Forge

Ghost na chwilę obecną ma pełne ręce roboty, ponieważ stanowi support dla Metalliki podczas Worldwired Tour. Polscy fani również będą mieli okazję zobaczyć Tobiasa Forge’a wraz z zespołem 21 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Ostatnio wydanym albumem zespołu był wcześniej wspomniany „Prequelle”. Płyta spotkała się z niesamowicie dobrym odbiorem i uznaniem wśród krytyków. Ghostowi udało się zbudować ogromną rzeszę fanów dzięki dobrze napisanym heavy metalowym riffom połączonymi z niezwykle melodyjnymi refrenami, które na myśl rzucają nam muzykę Abby. Co uda nam się usłyszeć za dwa lata? Czekamy z niecierpliwością.

Santo Subito! Recenzja Ghost – „Prequelle”

Fot. Mikael Eriksson

Podobne artykuły

Necrophobic – premiera nowej płyty już w lutym

Agata Laszuk

Premiera pierwszego singla z nowego albumu Myrkur

Tomasz Koza

Marilyn Manson rozstaje się z basistą. Muzyk oskarżony o gwałt.

Agata Laszuk

Gitarzysta Obituary opowiada o najgorszej poradzie udzielonej w trakcie trasy

Lena Knapik

Dave Mustaine i Joey Jordison razem w studiu

Lena Knapik

Nowy album Danzig już w maju

Lena Knapik

2 komentarze

TruFan 14 listopada 2019 at 18:25
0

Nie wiem, co to za zespół, bo słucham tylko metalu, ale wezne ten bilet, co by nikt inny się nie meczyl. Przynajmniej odpocznę od jazgotu Grazynki.

Odpowiedz
tomasz 17 listopada 2019 at 08:31
0

Mam już bilety kolekcjonerskie ,fajnie grają

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!