NEWSY

Gitarzysta Cannibal Corpse aresztowany za włamanie i napaść na policjanta

Patrick “Pat” O’Brien, gitarzysta Cannibal Corpse, został aresztowany za włamanie się do domu i napaść na funkcjonariusza policji. Chwilę przed tymi zdarzeniami w jego domu wybuchł pożar podsycany co chwila wybuchającymi pociskami.

Według informacji podanych przez stację telewizyjną WFTS-TV 10 grudnia tuż przed godziną 19:00, 53-letni muzyk wtargnął do jednego z domów przy ulicy Windflower Circle w Tampie. Dwie przebywające w środku osoby nakazały mu opuścić budynek, jednak O’Brien zignorował ich żądania. Popchnął kobietę, właścicielkę mieszkania, i uciekł na zewnątrz, chowając się za ogrodzeniem posesji. Po przybyciu na miejsce policji ruszył na jednego z funkcjonariuszy z nożem w ręce. Mundurowi obezwładnili go paralizatorem i aresztowali.

Całość zdarzeń nie jest jeszcze do końca jasna.

Wiadomo jednak, że chwilę przed chwilę przed wtargnięciem na cudzą posesję w znajdującym się w sąsiedztwie domu O’Briena wybuchł pożar. Strażacy opanowali ogień dopiero po godzinie. Ich pracę utrudniała znajdująca się w domu muzyka amunicja, która co chwilę wybuchała. Mówi się również o znalezieniu w środku dwóch miotaczy ognia. Sprawą zajmie się ATF (federalne Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej oraz Materiałów Wybuchowych).

Darmowa dostawa w EMP Shop

Już dzień po tych zdarzeniach O’Brien pojawił się w sądzie. Póki co wiadomo, że ma być przebadany pod kątem narkotyków.

Nieoficjalne źródła donoszą o dwóch świadkach, którzy rzekomo przed wybuchem pożaru słyszeli wydobywające się ze środka domu odgłosy kłótni.


Źródło / Fot. Kadr z filmu wideo

Zostaw komentarz