NEWSY

Hologram Dio powraca w drugim zwiastunie trasy
Ronnie James Dio nie ma łatwo. Nawet po śmierci dalej kontynuuje swoją działalność muzyczną, w postaci hologramu. Grupa Dio Disciples przybyła również do Polski na koncert, który odbył się 9 grudnia 2017 roku. Fanów tego wybitnego muzyka pod warszawską sceną nie zabrakło, ale wielu z nich chciało się głównie przekonać, z czym to się je. Tego typu działania mają grupę sympatyków, ale również bardzo dużą liczbę osób, którym nie podoba się tego typu „wskrzeszanie” muzyka. Inni twórcy również wypowiadają się na temat działań Wendy Dio, żony byłego wokalisty Black Sabbath. Tutaj również zdania są podzielone. Produkcją hologramu zajmuje się firma Eyellusion.

Simon Wright broni hologramu Dio: “Nikt nie próbuje tu wskrzeszać zmarłych”

Wendy Dio wypowiedziała się o nowym hologramie zmarłego męża:

Technologia przeszła długą drogę, od czasu utworzenia pierwszej. Jestem teraz o wiele szczęśliwsza z nowym hologramem. Jest milion razy lepszy. Chciałam, aby Ronnie wyglądał jak Ronnie. Byłam bardzo wybredna w kwestii brwi. Może ktoś inny tego by nie zauważył, ale dla mnie było to ważne. Chciałam się upewnić, że wszystko będzie wyglądać idealnie. Hologram teraz będzie stał w tej samej linii, co muzycy z przodu, a wcześniej stał z tyłu.

Wendy Dio

Szef Eyellusion, Jeff Pezzuti wytłumaczył, co czeka fanów na koncertach:

Ronnie James Dio nie był znany tylko ze swoich wybitnych wokali, ale także z niesamowitych występów scenicznych. Ten show jest obowiązkowy dla wszystkich fanów Ronniego. Zarówno starych i nowych. Nowa produkcja sceniczna, którą stworzyliśmy, plus nowy hologram Dio będzie warty zobaczenia. Jest to pierwszorzędny, metalowy show, podczas którego będziemy świętować życie i twórczość artysty, razem z zespołem, z którym grał przez ostatnie 17 lat życia. Fani będą zachwyceni. To niesamowite przeżycie, które sprawi, że słuchacze będą podnosić rogi przez cały koncert. Jesteśmy bardzo tym podekscytowani.

Jeff Pezzuti

Tak prezentuje się nowy zwiastun trasy Dio Disciples po USA:

Dla porównania wideo z warszawskiego koncertu:

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Eximperituserqethhzebibšiptugakkathšulweliarzaxułum prezentuje nowy utwór

Agata Laszuk

Rob Zombie o planach Slayera: „Daję im dwa lata”

Agata Laszuk

Airbourne: opublikowano trailer nadchodzącego filmu dokumentalnego

Agata Laszuk

Zostaw komentarz