Trivium, Power Trip i Venom Prison w Polsce – szykuje się potrójne metalowe uderzenie
Strona główna » Trivium, Power Trip i Venom Prison w Polsce – szykuje się potrójne metalowe uderzenie
NEWSY WYDARZENIA

Trivium, Power Trip i Venom Prison w Polsce – szykuje się potrójne metalowe uderzenie


Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów tej wiosny w Polsce. Już 25 marca, na deskach warszawskiej Progresji wystąpi Trivium, a towarzyszyć będą im Power Trip oraz Venom Prison. Tego nie można przegapić!

Zespołu Trivium nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać.

Ekipa dowodzona przez Matta Heafy’ego obecna jest na światowej scenie już od 2003 roku. Pomimo bardzo młodego wówczas wieku, chłopaki szybko osiągnęli status nowych gwiazd metalu. Muzyczna prasa oraz media przykleiły im łatkę „nowej Metalliki”, automatycznie zrzucając na ich barki pewnego rodzaju presję, którą musieli dźwigać przez lata.

Mimo, iż statusu legendarnych starszych kolegów nie osiągnęli, to wypracowali swój własny, charakterystyczny styl. Obecnie, cały czas konsekwentnie budują swoją historię oraz – i tak już bardzo silną – markę.

Dziś Trivium to osiem albumów studyjnych, sprzedanych w milionowym nakładzie.

Setki, o ile nie tysiące zagranych koncertów oraz potężna baza fanów, o czym świadczyć mogą kolejne wyprzedawane sztuki. Na występ w Warszawie również zostało już bardzo niewiele biletów, dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem!

Trivium promuje na tej trasie swoje ostatnie wydawnictwo, krążek „The Sin and the Sentence”, którego recenzję możecie przeczytać na naszej stronie.

Trivium – The Sin and the Sentence limitowana edycja

Zespół, wzmocniony nowym perkusistą, Alexem Bentem, nagrał znakomitą i bardzo dobrze przyjętą przez fanów oraz krytyków płytę. Wszystko wskazuje na to, że przyjeżdża do Polski w idealnym momencie.

Głównej gwieździe towarzyszyć będą Amerykanie z Power Trip oraz walijscy death metalowcy z Venom Prison. Ostatnio, głośno było szczególnie o pierwszej z tych grup, a to za sprawą rewelacyjnego albumu „Nightmare Logic”, który w plebiscycie Loudwire został wybrany najlepszą płytą metalową 2017 roku. 25 marca przygotujcie się na potrójne metalowe uderzenie!

Podobne artykuły

Ace Ventura: Psi Detektyw – zobacz niepublikowane dotąd zdjęcia Cannibal Corpse z planu filmowego

Lena Knapik

Rage Against The Machine powraca!

Krzysztof Natkański

SepticFlesh: Nowy film dokumentujący powstawanie ostatniego albumu

Agata Laszuk

Volbeat wróci do studia przed końcem 2018 roku

Dominika Kudła

Not My God – Tim Sköld i Nero Bellum w nowym projekcie

Mateusz Lip

Znamy szczegóły nowej płyty Evanescence

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!