INNE NEWSY WIDEO

Wkurzony Tom Araya kopie i opieprza “fanów”


W karierze każdego popularnego artysty przychodzi taki moment, kiedy oprócz fanów znajdą się również tzw. “antyfani”. W dobie internetu osobników takich głównie nazywamy po prostu hejterami. Zapewne większość z Was pamięta słynne “wiecie co z nim zrobić” wypowiedziane przez Peję podczas incydentu, który miał miejsce na jednym z jego koncertów, oraz co było powodem całego zajścia.

Bezpieczeństwo, wiadomo.

Ktoś wbiega niezauważony na scenę, podbiega do muzyka, ten zachowując pewien odruch, odpycha uczestnika imprezy, który niekoniecznie musi mieć złe zamiary, ot chciał się przytulić, ale wyszło jak wyszło, zdarza się. Taka sytuacja jest jednak uzasadniona, artysta po prostu dba o swoje bezpieczeństwo, bo przecież znamy wiele przykrych wypadków/przypadków.

Co jednak zrobić, kiedy ktoś usilnie próbuje popsuć całą zabawę?

I nie, nie jest to pisanie smsów, aby sprawdzić podczas koncertu jak się miewa nasze dziecko, które zostało w domu. Bo ktoś pokroju pana Draimana może uznać zgoła co innego i pochopnie pomyśli, że kogoś nudzą jego “o wakakaka”. 😉 Bardziej chodzi o wyprowadzenie frontmana z równowagi. Człowiek, który stara się wykonywać, jakby nie było swoją pracę, musi znosić szereg niedogodności. Usilne pokazywanie środkowego palca, plucie, aż w końcu bezpośredni kontakt może doprowadzić do wielu niemiłych sytuacji, nie tylko dla prowokatora, ale całego wydarzenia.


W serwisie YouTube znajduje się kanał o nazwie “RockStar FAIL”, który zbiera materiały wideo z wpadek znanych muzyków rockowych i metalowych. Efektem czego są dość ciekawe kompilacje. Tym razem twórcy stworzyli obraz skupiający się na wkurzonym frontmanie grupy Slayer – Tom Araya, który nie ukrywa swoich frustracji na scenie. Kompilację możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli Wy również spotkaliście się z podobną sytuacją, dajcie znać w komentarzu poniżej.


Podobne artykuły

Metalowe nominacje do Grammy

Lena Knapik

Kolejny utwór z nowej płyty Overkill

Lena Knapik

10 faktów o Evanescence!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz