Zremasterowane albumy Dio
Strona główna » Dio – do sprzedaży trafią 4 zremasterowane albumy
PŁYTY

Dio – do sprzedaży trafią 4 zremasterowane albumy

Fani Ronniego Jamesa Dio i twórczości zespołów w których grał – możecie odetchnąć. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście na co wydać pieniądze z premii z korpo, dotacji od rodziców, 500+, 13 emerytury, zawartości kopert składanych w ramach prezentów urodzinowych, zawartości słoików trzymanych na czarną godzinę, ukrytych w szafach wypchanych skarpet, ukrytych kont w rajach podatkowych, to właśnie pojawiło się doskonałe rozwiązanie.

Hologram Dio powraca w drugim zwiastunie trasy

Cztery albumy Dio doczekają się zremasterowanego wydania z bonusowymi materiałami

Wydawnictwo Niji Entertaiment Group, które sprawuje obecnie pieczę nad dorobkiem artysty, wraz z wytwórnią BMG ogłosili, że w roku 2020 cztery albumy byłego wokalisty Black Sabbath doczekają się wznowienia. Co więcej, oprócz zremasterowanej warstwy dźwiękowej, fanów czeka wiele niespodzianek.

Każdy krążek zostanie uzupełniony o nowe grafiki autorstwa częstego współpracownika DioMarca Sasso oraz kilka niepublikowanych wcześniej nagrań na żywo, o czym poniżej.

“Holy Diver”, “Man on the Silver Mountain” czy “Heaven and Hell” w koncertowej odsłonie

Na początku przyszłego roku do sklepów trafią cztery ostatnie albumy solowe muzyka – począwszy od wydanego w 1996 roku “Angry Machines”, poprzez nagrania z 2000 i 2002 roku – “Magica” i “Killing the Dragon”, a kończąc na wypuszczonym w 2004 roku krążku “Master of the Moon”. Do zremasterowania albumów zaproszony został wieloletni współpracownik DioWyn Davies.

Jak wspominałem wyżej w ramach bonusu płyty zostaną uzupełnione o koncertowe nagrania z tras promujących poszczególne wydawnictwa.

Nie zabraknie tu największych przebojów – “Rainbow in the Dark”, “Holy Diver”, klasycznego numeru Black Sabbath – “Heaven and Hell” czy “Long Live Rock and Roll” z repertuaru Rainbow oraz wielu utworów z promowanych w trakcie poszczególnych tras krążków. A więc dla każdego coś miłego.

Ostatni będą pierwszymi – 35. rocznica wydania płyty „The Last in Line” zespołu Dio

Wendy Dio wypowiedziała się na temat ponownego wydania nagrań jej męża

Jestem bardzo podekscytowana możliwością współpracy z BMG, wytwórnią która zachowała do dziś pasję do muzyki rockowej.Już wkrótce cała dyskografia mojego męża doczeka się ponownego wydania. Fani mogą liczyć przy tej okazji na kilka niespodzianek.

Wendy Dio

Pozostaje czekać więc na ogłoszenie kolejnych wydań. Pełna gama odnowionych albumów amerykańskiego wokalisty z pewnością będzie łakomym kąskiem dla kolekcjonerów i fanów. “The Studio Album Collection: 1996 – 2004” będzie do nabycia w sklepach już 21 Lutego 2020 roku.

Źródło: https://loudwire.com/dio-angry-machines-magica-killing-the-dragon-master-of-the-moon-reissues/

Podobne artykuły

Satyricon – premiera płyty i transmisja koncertu!

Tomasz Koza

Nowa płyta Amberian Dawn w listopadzie

Lena Knapik

Premiera nowego albumu Lamb of God w okolicach Gwiazdki 2019

Agata Laszuk

Nadchodzi nowy krążek Butcher Babies pt. “Lilith”

Lena Knapik

CETI nowym singlem zapowiada album pt. „Oczy Martwych Miast”

Bartłomiej Pasiak

Napalm Death zapowiada “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Posłuchaj pierwszego singla

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!