Entombed A.D.
Strona główna » Entombed A.D. zapowiada następcę “Dead Dawn”. Posłuchaj fragment nowego utworu
NEWSY PŁYTY

Entombed A.D. zapowiada następcę “Dead Dawn”. Posłuchaj fragment nowego utworu


Szwedzi z Entombed A.D. weszli niedawno do studia aby zarejestrować materiał na trzeci album studyjny, którego wydanie zaplanowane jest wstępnie na końcówkę obecnego roku. Wczoraj zespół udostępnił pierwszy przedsmak tego, co czeka nas na następcy “Dead Dawn” z 2016 roku.

Entombed A.D. zawiązał się w 2014 roku. Grupę tworzą byli członkowie Entombed: Lars-Göran Petrov, Nico Elgstrand, Victor Brandt, Olle Dahlstedt oraz Guilherme Miranda.

Wokalista grupy, Petrov, wypowiadał się niedawno na temat tego co odnajduje obecnie za inspirację do dalszego tworzenia.

Nudno jest siedzieć w domu. Możesz być zawsze produktywny, spędzać całe dnie w trasie nie śpiąc przy tym ani trochę… Ale to wszystko traci na znaczeniu, gdy zaczynasz koncert i widzisz te wszystkie twarze swoich braci z metalu. Wszystko jest tego warte.


Ponadto odniósł się do muzycznej ewolucji zespołu.

Podążając przez życie przezywasz nowe doświadczenia, chcesz próbować kolejnych i tak też od zawsze było z Entombed. Może czasem nawet więcej, niż powinniśmy, ale obecnie po prostu staramy się iść naprzód – cały czas naprzód. Dopóki nie zaczyna cię to w jakiś sposób męczyć, po prostu kontynuujesz. Jeśli poczujesz znużenie – odpuszczasz. Jeśli tego nie zrobisz… Robisz krok w tył i pozwalasz rzeczom płynąć własnym torem.

Muzycy opisują swoją twórczość jako kontynuację Entombed, tożsamą ze stylistyką, jaką ten uprawiał przez minione lata. Przyrostek “A.D.” miał być jedynie drobną zmianą, której celem było uniknięcie prawnych sporów o nazewnictwo.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Perkusista Crematory grozi odwołaniem trasy bo… ludzie nie chcą kupować biletów i płyt

Dominika Kudła

Nowy teledysk do utworu z mini-albumu Epiki

Lena Knapik

Behemoth wraca do kaset magnetofonowych

Lena Knapik

Corey Taylor wyjaśnia tytuł nowego albumu Stone Sour i komentuje wypowiedź wokalisty Linkin Park

Lena Knapik

Spotkanie z gitarzystą Korn w Polsce

Tomasz Koza

Black Label Society: Nowy singiel „Room of Nightmares”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!