Ac Dc Logo
Strona główna » Nowa płyta AC/DC nadciąga! Nergal i Dee Snider potwierdzają!
PŁYTY

Nowa płyta AC/DC nadciąga! Nergal i Dee Snider potwierdzają!

Temat nowej trasy i albumu AC/DC powoli staje się na siłę przeciąganą telenowelą. Wszystkie rockowe i metalowe media świata rozpisują się o prawdopodobnych planach legendarnej grupy.

Jedni sugerują powrót Briana Johnsona w roli wokalisty, a inni natomiast sugerują kontynuację współpracy z Axlem Rosem. Jak się okazuje, raczej pierwszy z muzyków powróci z AC/DC na światowe estrady.

Do grupy prawdopodobnie powróci również Phil Rudd. Dwóch sławnych twórców sądzi, że trasa i nowa płyta australijskiej legendy są pewne. Mowa o Nergalu i Dee Sniderze. Obydwaj twórcy wypowiedzieli się o planach AC/DC. Ich zapewnienia wydają się być dość wiarygodne (ale pamiętajmy, że wokaliście Behemoth zdarza się skłamać).

Propozycje dla Ciebie:

Nergal o powrocie AC/DC:

Wiem, że powstaje nowy album AC/DC z Malcolmem Youngiem. To będą resztki z „Rock or Bust”. Czego oczekuję? Nie mam żadnych oczekiwań. Daj mi rytm i gitarę Angusa i Malcoma. Nic mi więcej nie potrzeba. Brian Johnson powrócił do zespołu.

Nergal

Dee Snider również potwierdził nagrywanie nowego albumu AC/DC

Niech Malcolm Young spoczywa w pokoju. Jednak wszyscy czterej pozostali członkowie ponownie połączyli się z utworami nagranymi przez Malcolma, gdy jeszcze żył. Zastępuje go jego siostrzeniec, Stevie Young (robił to już kilka razy). Bardziej zbliżonego do oryginalnego składu nie da się stworzyć.

Dee Snider

AC/DC było widziane w 2018 roku w studiu, w którym nagrywali ostatni album pt. „Rock or Bust”. Od tamtej pory spekulacje o rzekomym sięgają zenitu. Jednak oficjalnych informacji wciąż brakuje.

Logo: AC/DC
Źródło: https://loudwire.com/acdc-reunite-brian-johnson-phil-rudd-new-album/

Podobne artykuły

Nowy teledysk od Cellar Darling

Lena Knapik

Rotting Christ: Nowy album już na początku 2019

Agata Laszuk

AntropomorphiA zdradza szczegóły nowego albumu

Lena Knapik

We Sell The Dead prezentuje utwór z debiutanckiej płyty

Lena Knapik

Obscura ukończyła prace nad nowym albumem „Diluvium”

Dominika Kudła

Wokalista Ghost, Tobias Forge potwierdził rozpoczęcie pracy nad nowym albumem

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!