WYDARZENIA

Tool i Slipknot w Polsce w 2019 roku!


Grupa Tool zapowiedziała właśnie europejską trasę koncertową. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 11 czerwca 2019r. w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety, w cenie od 230 zł, będą dostępne od piątku 26.10.2018r.

Tool zagra w Polsce jako gwiazda Impact Festival 2019.

W ogłoszeniu organizatora czytamy:

Koniec oczekiwania! To już 11 lat minęło od ostatniego występu TOOL w Polsce. Po długiej przerwie fani zostaną w przyszłym roku wynagrodzeni za cierpliwość i będą mogli ponownie zobaczyć zespół na żywo. Tool będzie główną gwiazdą Impact Festival, który odbędzie się 11 czerwca w TAURON Arenie Kraków.
Bilety na Impact Festival 2019 w cenie od 230 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 26 października od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl ruszy w środę, 24 października o 10.00 i potrwa do czwartku, 25 października do 18.00.

Tool to amerykański zespół grający muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego.

Grupa powstała w 1990r. i ma na swoim koncie cztery, bardzo dobrze przyjęte płyty studyjne. Ostatnia, zatytułowana „10000 Days”, ukazała się w 2006r. Zespół potwierdził, że trwają prace nad wyczekiwanym następcą „10000 Days”.

Czy na przyszłorocznym koncercie usłyszymy nowe utwory Toola? Pozostaje czekać na kolejne informacje.

Impact Festival odbywa się w Polsce od 2012r. w różnych lokalizacjach. Dwie ostatnie edycje odbyły się w Tauron Arenie w Krakowie. W ramach festiwalu wystąpili m.in. Ozzy Osbourne, System Of A Down, Slipknot, Gojira, Black Sabbath czy Aerosmith.

Slipknot w Polsce na Mystic Festival!

Kilka dni temu informowaliśmy, że na festiwalową mapę Polski wraca odrodzony Mystic Festival. Znamy termin i pierwszą gwiazdę festiwalu. Mystic Festival odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2019r., oczywiście w Tauron Arenie w Krakowie, a pierwszą gwiazdą jest amerykański Slipknot, który wystąpi w pierwszy dzień festiwalu, 25 czerwca.

Bilety będą dostępne od 29.10.2018r. na stronach MysticFestival.pl oraz Eventim.pl

Slipknot powstał w Des Moines w 1995r., wydał pięć albumów studyjnych i szereg innych wydawnictw. Ostatnie wydawnictwo grupy to album koncertowy “Day Of The Gusano: Live In Mexico” wydany w 2017r. Ostatnia studyjna płyta “5, The Gray Chapter” ukazała się w 2014r. Był to pierwszy krążek zespołu nagrany bez dotychczasowego basisty Paula Graya (zmarły) oraz perkusisty Joeya Jordisona, z którym zespół rozstał się w 2013r.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Candlemass w studio. Koncert na In Flammen potwierdzony

Agata Laszuk

Jedyny koncert Nightwish w Polsce. Zespół wystąpi w Krakowie

Lena Knapik

Ensiferum i Ex Deo wspólnie na czterech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz